Prof. Dr. Bülent Tıraş - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Prof. Dr. Bülent Tıraş - Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ödeme seçenekleri

SGK anlaşması
Özel sağlık sigortası anlaşması
Taksit seçeneği

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Toplam tedavi süresi

7-10 gün
11-14 gün
15-21 gün
22+ gün

Tedavi şekli

Yumurtlatma Tedavisi (Ovulasyon Indüksiyonu)
Aşılama Tedavisi (Intrauterin Inseminasyon)
Tüp Bebek Tedavisi
Mikroenjeksiyon (ICSI)

Embriyo dondurma işlemi yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Kaç embriyo transferi yapılıyor?

1
2
3
3'den fazla

Merkezde tüp bebek tedavisi yaş sınırı nedir?

30 yaş
33 yaş
40 yaş
40+ yaş

Psikolojik destek ve süreç koçluğu hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Kendi doktorum tedavime dahil olabilecek mi?

Evet
Hayır

Merkezin anlaşmalı oteli var mı?

Evet
Hayır

Otopark mevcut mu?

Evet
Hayır

Tetkikler için merkezin kendi labarotuvarı var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Prof. Dr. Bülent Tıraş, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1984 yılında mezun olduktan sonra zorunlu hizmetinin ardından, Ege Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Uzmanlık Eğitimini tamamlamıştır. 1989-1990 yılları arasında Londra University of London, Royal Postgraduate Medical School, Hammersmith Hospital’da, Tüp Bebek, Endoskopik Cerrahi, Infertelite ve Mikrocerrahi konularında 1 yıl süre ile eğitim görmüştür. 1994 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalında Yardımcı Doçent olarak göreve başlayıp, 1997 yılında doçent, 2003 yılında profesörlüğe atanmıştır.

1995 yılında İsrail Assaf Harofeh Medical Center’da Tüp Bebek ve Mikro Enjeksiyon konularında, 2000 yılında Amerikan The Johns Hopkins University Medical School’da Üreme endokrinolojisi ve Tüp Bebek alanında eğitim almıştır. 2000 yılında Amerika Birleşik Devletleri, Chattanooga’ da, İleri Endoskopik Cerrahi eğitimini de tamamlamıştır.

Prof. Dr. M. Bülent Tıraş, Acıbadem Maslak Hastanesi Tüp bebek Bölüm Direktörü olarak görev yapıyor ve uzun yıllara dayanan deneyimlerini, anne-baba olma heyecanı yaşayan çiftlerin hayallerini gerçekleştirmek için paylaşıyor. İki kişi olarak başladığınız bu yola, bebeğinizi de kucağınıza alarak devam etmek istiyorsanız, Acıbadem Maslak Tüp Bebek Merkezi’nin deneyiminden ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri’nde çocuk sahibi olmak isteyen anne-baba adaylarına, tanı ve tedavi süresince; kadın doğum, embriyoloji, tıbbi genetik ve üroloji uzmanları ile psikolog, biyolog ve hemşirelerden oluşan bir ekip iş birliği halinde çalışıyor. Tüp bebek tedavisi konusunda ön bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Acıbadem Maslak Hastanesi Büyükdere Cad. No: 40 Maslak Şişli İstanbul