Erdem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Erdem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ödeme seçenekleri

SGK anlaşması
Özel sağlık sigortası anlaşması
Taksit seçeneği

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Toplam tedavi süresi

7-10 gün
11-14 gün
15-21 gün
22+ gün

Tedavi şekli

Yumurtlatma Tedavisi (Ovulasyon Indüksiyonu)
Aşılama Tedavisi (Intrauterin Inseminasyon)
Tüp Bebek Tedavisi
Mikroenjeksiyon (ICSI)

Embriyo dondurma işlemi yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Kaç embriyo transferi yapılıyor?

1
2
3
3'den fazla

Merkezde tüp bebek tedavisi yaş sınırı nedir?

30 yaş
33 yaş
40 yaş
40+ yaş

Psikolojik destek ve süreç koçluğu hizmeti veriliyor mu?

Evet
Hayır

Kendi doktorum tedavime dahil olabilecek mi?

Evet
Hayır

Merkezin anlaşmalı oteli var mı?

Evet
Hayır

Otopark mevcut mu?

Evet
Hayır

Tetkikler için merkezin kendi labarotuvarı var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Bilim ve teknolojinin hızla ilerlemesi, tıp dünyasında çözümsüz gözüyle bakılan rahatsızlıkların her geçen gün azalmasını sağlıyor. Buna dair en büyük gelişmelerden biri de tüp bebektir. Doğal yolla çocuk sahibi olamayan çiftlerin anne-baba olma hayalini gerçeğe dönüştüren bir tedavidir tüp bebek tedavisi.

Özel Erdem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi, 2007 yılından bu yana, hem ülke içinden hem de yurt dışından gelen çiftlere başarıyla hizmet veriyor. Yumurta rezervlerindeki azalma ve ileri yaşa ulaşan kadınlar için yumurta dondurma; gerekli görüldüğü takdirde erkekler için sperm dondurma hizmeti de veren merkez, hastalarının güvenini kazanmayı ve onları bu süreçte rahat ettirmeyi amaçlıyor.

Erdem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’ nde başarı ile uygulanan tedaviler, ovulasyon indüksiyonu yani yumurta gelişimini arttıran ilaç tedavisi; intrauterine inseminasyon yani aşılama; in vitro fertelizasyon yani klasik tüp bebek döllemesi; embriyo dondurma; sperm dondurma; oosit dondurma; cerrahi yöntemlerle sperm tarama hizmetlerinden oluşuyor.

Özel Erdem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi hasta memnuniyetine önem veren, hasta haklarına saygılı, uzman doktor kadrosuna sahip ve eğitimli personeli ile anne-baba olmak isteyenlere özenle hizmet veriyor. Değişen ve gelişen tıbbi cihaz teknolojilerini yakından takip eden, tüm yenilikleri ve kolaylıkları uygulayan merkezde başarılı tüp bebek tedavileri gerçekleşiyor. Her hastayı özel gören ve her hastanın geçmiş hikayesine uygun özel bir tedavi planı oluşturan Özel Erdem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi ile iletişime geçerek bilgi almak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Alemdağ Caddesi Sezer Sokak No: 3-5 Ümraniye İstanbul