Serpil Odabaş Photography

Serpil Odabaş Photography

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Teslim süresi

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Çekim türü

Hamilelik
Doğum
Yenidoğan
Bebek
Aile
Mezuniyet
Vaftiz
Babyshower
Doğum günü
Kırk uçurma

Çekim özellikleri

Stüdyo çekimi
Şehirdışında çekim
Evde çekim
Dış mekan çekimi
Yurtdıında çekim
Aksesuarlı-kostümlü çekim
Konsept çekim

Paket içeriği

Orjinal kopya teslim
Fotoğraf teslim
Albüm teslim
Poster teslim
Kanvas tablo
Film teslim

Hakkında

Serpil Odabaş, İstanbul bebek fotoğrafçısı denildiğinde ilk akla gelen isimlerden biri. Yaptığı çalışmalarla annelerin hayallerini süsleyen fotoğraf çekimlerine imza atan Serpil Odabaş, çocukları çok sevdiğini her fırsatta vurgulayan bir fotoğrafçı. Anaçlığı ve güler yüzü ile annelerin gönlünü fetheden Serpil Odabaş, içindeki çocuk sevgisini, fotoğraflara ustaca yansıtan bir sanatçı.

Hayata gözlerini tüm masumiyetiyle açan yenidoğan bir bebeği, anne şefkatini ve sevimli bakışları bir ömür boyu saklanacak fotoğraf karelerinde yaşatmayı hedefleyen Serpil Odabaş, profesyonel deneyimi ve enerjisi ile uzun ve zorlu çekimlere oldukça alışkın. Serpil Odabaş, İstanbul’ da fazlasıyla tercih edilen bir bebek fotoğrafçısı olarak, özel çekim talepleriniz için mümkün olduğunca erken iletişime geçmeniz gereken bir fotoğrafçı. Bebek fotoğraflarında, bebeklerin doğalarından gelen masumiyet, neşe ve enerjilerini yansıtan kareler çekmeyi çok seviyor. Profesyonel ekipmana sahip deneyimli birisi ile çalışmak isterseniz doğru adrestesiniz! Yenidoğan konsept çekimleri için aksesuar ve farklı dekorlardan yararlanan Serpil Odabaş, yenidoğan çekimlerini, bebeğin konforunu korumak açısından, tüm ekipmanını yanında taşımayı göze alarak, tercihen evde gerçekleştirmeyi seçiyor. Bir yaş bebek çekimleri ise İstanbul’ da fotoğrafçınızla beraber karar vereceğiniz uygun bir dış mekanda gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda bir yaş doğum günü gibi, bebeğinize dair özel gün kutlamalarınıza da, çekim için fotoğrafçınızı davet edebilirsiniz.

Bebeğinizin her ânını mutluluk katarak hatırlatacak değerli bir albümse hayaliniz, Serpil Odabaş size en şık seçenekleri sunacak. Kendisiyle, yenidoğan ve bebek çekimleri için, detaylı bilgi almak üzere formu doldurarak, iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

İstanbul'da freelance hizmet veriyor.