Uzman Diyetisyen Ceylan Akiş

Uzman Diyetisyen Ceylan Akiş

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Fiyatlandırma

Danışma ücreti
Birebir görüşme paketi
Online görüşme paketi

Çalışma günleri

Hafta içi
Hafta sonu

Danışma türü

Birebir görüşme
Online görüşme

Özellik

Egzersiz desteği
Vücut kitle ölçümü desteği
Sağlıklı beslenme eğitimi desteği
Psikolojik destek programı
Görüntülü görüşme desteği
Telefon görüşmesi desteği
Mesajla takip desteği
Kan Tahlilleri ve Tıbbi Anamnez Değerlendirmesi desteği
Emzirme döneminde sağlıklı beslenme desteği
Doğum sonrasında sağlıklı kilo verme desteği

Kontrol Süresi

Haftada 1
2 haftada 1
Ayda 1

Beslenme ürünü satışı yapılıyor mu?

Evet
Hayır

Bebek beslenmesi danışmanlık desteği veriliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Uzman Diyetisyen Ceylan Akiş, 2002 yılında Hacettepe Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden lisans derecesiyle mezun olmuş, 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme Bilimleri Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamlayarak ‘uzman diyetisyen’ ünvanına hak kazanmıştır. Kariyerine, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde başlamış; yüksek lisans tez çalışmalarını da bu değerli üniversitede tamamladıktan sonra; klinik beslenme, hastalıklarda beslenme, diyabet ve obezite beslenme tedavisi üzerine uzmanlaşmak amacıyla Uludağ Üniversite Hastanesi’nde devam etmiştir. 2010 yılı itibariyle kendi merkezinde danışanlarına sağlıklı beslenme ve diyet desteği vermektedir.

Bebeklerin sağlıklı birer yetişkin olma yolculuklarında, anne karnı ve emzirme döneminde annenin kendi beslenme şekli ; ek besin itibariyle de annenin bebeğini besleme şekli, belki de en önemli konudur. Unutmayın yapılan bir çok bilimsel araştırma anne karnından itibaren insan beslenmesinin bir çok kronik ve ölümcül hastalıkla ilgisi olduğunu çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Özellikle bu önemli dönemlerde kulaktan dolma bilgiler yerine uzmanların fikirlerine kulak vermek en doğru hareket olacaktır.

Bu özel döneme uygun bir beslenme planı uygulamak ve kendisi de bir anne olan Uzman Diyetisyen Ceylan Akiş’ten destek almak için formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Feneryolu Mısra Sokak No: 5 Daire: 1 Kadıköy İstanbul