Serche Shop

Serche Shop

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Serche Shop, 4 Levent’te bulunan mağazası ve internet satışı ile en güzel bebek magnet modellerine, bebek hediyeliklerine, davetiye, çikolata ve şeker kutularına ulaşabileceğiniz adreslerden biri… Serche Shop, özgün tasarımları, renkli ve sevimli figürlerden oluşan kullanışlı ürünleri ile kalbinizi fethedecek.

Serche Shop ürün grupları arasında açacaklı magnetler ve anahtarlıklar, mini albüm anahtarlıklar, lavanta keseleri, kişiselleştirilebilir ürünlerden tohum kalemler, kitap ayraçları, anı kartları, çocuk doğum günü temalı magnetler, bir yaş temalı magnetler, hoş geldin bebek ve mevlut magnetleri, taş magnetler, renkli foto magnetler, doğum ve doğum günü panoları, çocuk ve bebek odası panoları, davetiyeler, iğneli rozetler, duvar çerçeveleri, Amerikan servisler, çikolata ve şeker kutuları, konuşma baloncuğu, davet kartları gibi bir çok hediyelik bulunuyor.

Serche Shop 2014 yılından beri, en özel günlerinizde size özel tasarım baskı hizmeti ile her yıl on binlerce siparişi, çok değer verdiği müşteri memnuniyetini ön planda tutarak üretiyor. Ürün seçimlerinde en yeni trendleri takip ederek portföyüne sürekli yeni tasarımlar ve ürünler ekliyor. Serche Shop, alışverişlerinizde ihtiyaçlarınızı dinleyen ve anlayan, sizinle hızlı ve sürekli iletişim halinde olan ve siparişlerinizin zamanında size teslim edilmesini sağlayan güler yüzlü bir ekip ile siz siparişinizden memnun kalana dek hizmet vermeye devam ediyor.

İletişim

Emniyetevler Mahallesi Akarsu Caddesi No :28-A 4 Levent Kağıthane İstanbul