Organizasyon Evi

Organizasyon Evi

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Yenilenen yüzüyle 2010 yılında İstanbul Beylikdüzü'nde hizmete başlayan "Beylikdüzü Organizasyon Evi" ; Davet ve Düğünlerinizden, Konsept Kına Gecelerinize, Açılış Törenlerinizden, Toplantı ve Seminerlerinize kadar tüm organizasyonlarınızda sizlere; Butik Mekanı ile birlikte hizmet veren bir organizasyon firmasıdır...

Beylikdüzü Organizasyon Evi; Açık ve kapalı olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Kına Gecesi, Nişan, Düğün, Baby Shower, Sünnet, Mevlüt ve Doğumgünü gibi Organizasyonlarda; Kapalı alanda 150, açık alanda 200 kişiye, toplamda ise 350 davetlinize kadar misafirlerinizi rahat bir şekilde ağırlayabileceğiniz bir mekandır.

Yazın yapacağınız bir organizasyonda eğer Kır mekanını tercih etseniz bile, herhangi bir hava muhalefetinde endişe etmenize gerek kalmadan eğlencenizi kapalı mekana anında taşıyabilirsiniz.

Beylikdüzü Barış mahallesinde merkezi lokasyonda bulunan mekanda sizlere farklı süsleme ve renk seçenekleriyle özel konseptler sunulmaktadır. Mekanımız toplu taşıma güzergahı üzerinde olması ile birlikte, metrobüs durağına 2 dakika mesafededir.

İletişim

Barış Mah. Çİftlik Cad. Adakent Villaları No: 2/1 Beylikdüzü İstanbul