Magnet Dünyası

Magnet Dünyası

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Magnet Dünyası, Topkapı Matbaacılar Sitesindeki üretim adresi ile, en özel günleriniz için anı magnet siparişlerinizde hizmet sağlıyor. Magnet Dünyasına hazırlanmış tasarımları ilettiğiniz takdirde siparişinizi minimum yüz adet olmak üzere kısa sürede hazırlıyor. Magnet Dünyasına üretim adresine uğrayarak, telefonla irtibata geçerek veya internet sitesi üzerinden sipariş verebiliyorsunuz.

Magnet Dünyası, hazır olan tasarımlar dışında, kendi bünyesinde tasarım hizmeti sağlamadığı için, dilediğiniz magnet tasarımına ve basılacak fotoğrafa sipariş vermeden önce karar vermiş olmalısınız. Magnet Dünyasında aradığınız her türlü magnet çeşidini bulabilirsiniz. Çerçeveli magnetler, dereceli magnetler, blok notlu ve kalemli magnetler, takvimli magnetler, epoksi kaplamalı magnetler, açacaklı magnetler, taş magnetler, metal magnetler, mini magnet setleri, arka planlı özel kesim magnet seçeneklerinden beğeninize uygun olan model için kendi tasarımınızı Magnet Dünyası ile paylaşabilirsiniz. Magnet Dünyasında hediyelik olarak özel baskı uygulatabileceğiniz daha bir çok ürün çeşidi bulunuyor. Bunlardan bazıları olan bardak altlığı, mouse padl, kupa, kitap ayracı, saat, Amerikan servis, puzzle, anahtarlık, yelpaze, fotoğraf çerçevesi, dart, anahtarlık, karton pano gibi ürünlerin üzerine istediğiniz fotoğrafı veya tasarımı uygulatabilirsiniz.

Magnet Dünyası, en güzel ve en özel günlerinizin anılarını oluşturan bu renkli ve sevimli objeleri siz ve sevdikleriniz için saklanabilen, kullanılabilen hediyeliklere dönüştürüyor. Bebeğinize özel hediyeliklerinize en az iki hafta öncesinden karar vererek tasarımınızı belirlemeyi unutmayın ve Magnet Dünyası ile iletişime geçin…

İletişim

Litros Yolu, 2. Matbaacılar Sitesi, No: 3 Topkapı İstanbul