Karavan Kids

Karavan Kids

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Karavan Kids, temalı parti malzemesi arayışınızda hem showroom satışı hem de online satış sitesi ile özel günleriniz için sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Özellikle çocuğunuz için hayal ettiğiniz özel davetlerde, yaratıcı, yenilikçi, doğal ve sevimli ürünler ile öne çıkan markaları bir araya getirerek, en etkileyici çocuk partileri düzenlemenize yardımcı oluyor.

Karavan Kids’ de parti malzemeleri, birçok farklı konsepte dair tüm içerikleri kapsıyor. Şovalye, deniz kızı, dinazor, deniz altı, emoji, unicorn, gökkuşağı, kovboy, korsanlar, kedi-köpek, kaktüs, inşaat, safari, orman hayatı, balerin, peri kızı, sirk, tropikal, tavşan, prenses, süper kahraman temalarından ve çok daha fazlasından oluşan konsept ürünler, partileriniz için kaliteli ve şık çözümler sunuyor. Karavan Kids’ de ayrıca kaliteli bebek ve çocuk odası dekorasyon ürünleri, tekstil malzemeleri, kırtasiye ürünleri, kartlar, aksesuar ve takı satışı da bulunuyor.

Başta çocuklar ve içindeki çocuğu yitirmeyen herkes için en şık tasarımları bir araya getirmeyi amaçlayan Karavan Kids, hayal ettiğiniz farklı ve şık ürünleri ayağınıza getiriyor. Arzu ettiğiniz parti konseptine dair ürünleri, bebek ve çocuk odası için aksesuar seçimlerinizi Karavan Kids’ in Levent’ teki showroomuna giderek inceleyebilir veya online satış sitesinden güvenle sipariş edebilirsiniz. Ayrıca ulaşmak istediğiniz hayalinizdeki ürünlerin temini için Karavan Kids ile iletişime geçerek uzman ekibe danışabilirsiniz.

İletişim

Nisbetiye Mahallesi Petrol Sitesi Sokak No:8A Beşiktaş İstanbul