Hayaller Dükkanı

Hayaller Dükkanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Hayaller Dükkanı, bir online hediyelik satış mağazası platformu olarak 2012 yılından beri hizmet veriyor. Çiğdem Dilaver tarafından kurularak, 2013 yılında Hayaller Dükkanı marka tescili ile hem Ümraniye’ deki mağazasından hem de internet alışveriş sitesi üzerinden bebek hediyelikleri ihtiyacınızda, geniş ürün seçeneği ile yanınızda…

Hayaller Dükkanı’ nda çok çeşitli bebek şekeri modeli bulunuyor. Kese şeklinde bebek şekerlerine alternatif olarak, anahtarlık, ayna, biblo, çerçeve, kutu, lavanta kesesi, şişe veya pleksi kesimleri tercih edebilirsiniz. Eğer tercihiniz bebek çikolatası ise, Hayaller Dükkanı’ ndaki birbirinden sevimli kutulu bebek çikolataları arasından seçim yapabilirsiniz. Bebek çikolatası etiketi için yazdırmak istediğiniz yazıyı satın alırken belirleyebiliyorsunuz. Çikolata kutusuna isim yazdırabileceğiniz gibi pleksi üzerine de isim yazdırarak çikolata seçiminizi yapabilirsiniz. Hayaller Dükkanı’ nda ayrıca bebek mevlüt hediyelikleri için farklı tasarımlar bulunuyor. Kutular, dualı çerçeve ve anahtarlıklar, incili, kurdeleli süslemeler gibi beğenerek seçeceğiniz birçok ürün mevcut. Hayaller Dükkanı’ nda aynı zamanda bebek odası kapı süsleri, hoş geldin bebek süsleri, masa üstü dekorasyon ürünleri, sunum sepetleri, lohusa terlik ve taçları, bebek anı defteri ve takı yastıklarına da yer verilmiş. Sünnet süsleri, hediyelikleri, bebek ve sünnet kınası tepsileri, diş buğdayı parti süsleri, konsept parti malzemeleri, doğum gününde dağıtılacak hediye seçenekleri de Hayaller Dükkanı ürün skalasında yerini alıyor.

Bebeğiniz için hayal ettiğiniz en güzel etkinlik ürünlerini uygun fiyata ve güvenilir bir alışverişle, tek bir yerden temin etmek için Hayaller Dükkanı’ nı ziyaret edebilirsiniz.

Hayaller Dükkanında çeşit çeşit bebek şekerleri ve süslemeleri bulabilirsiniz. Bebek şekerlerini, açacak, anahtarlık, biblo, ayna, çerçeve, kutu içinde seçebilirsiniz. Hayaller Dükkanında, bebek magnet modelleri çok çeşitli. Çizgi film konseptleri ile tasarlanmış magnetler, bir yaşa özel tasarlanmış magnetler, resimli ve kişiye özel yazılı magnetler, çerçeveli özel gün magnetleri, nazar boncuklu ve isimli magnetler, yeni doğan bebek magnetleri ve daha bir çok farklı tasarım arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Ayrıca lavanta kesesi, diş buğdayı modelleri, erkek ve kız bebeğe özel farklı modeller; kutuda, sepette, tepside bebek çikolatası, biblolu tekli bebek çikolataları, badem şekeri ile karışık isme özel çikolata kutuları, bebeğinizin fotoğrafı olan kağıda sarılı bebek çikolataları, şık şişelenmiş bebek kolonyaları, lazer çiçek süslemeli ve isimli teneke kutuda şeker ve madlen bebek çikolata çeşitleri bulabilirsiniz.

Bebek mevludu ve sünnet için şekerler, pleksi aynalı, isimli, dualı, süslemeli hediyelikler; bebek mevludu süsleme seti; çocuğunuzun fotoğrafı ile hazırlanan mevlut süsleme ve hediyelik magnet seti; sunum sepetleri, bebek anı defteri ve takı yastığı, lohusa hediyelikleri, masa üstü dekorasyon süsleri; 1 yaş doğum günü süs ve hediyelikleri, 1 yaş magnet, etiketli lolipoplar, pleksi isimli anahtarlık ve çerçeveler, diş buğdayı parti süsleri, balonlar, parti malzemeleri, sevilen çizgi karakterlere ait konsept parti malzeme setleri, hastane bebek odası süsleme hediyelik setleri, isme özel afişler, kapı süsleri ve daha aradığınız ne varsa Hayaller Dükkanından edinebilirsiniz.

İletişim

Çakmak Mahallesi, Uzun Ayca Caddesi Gedik Sokak 5b Ümraniye İstanbul