Erva Homes

Erva Homes

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Erva Homes, Sema Yücel tarafından yürütülen, kendi el emeği ile yapılmış birbirinden sevimli ve hoş tasarımlı bebek hediyeliklerini sosyal medya hesabı üzerinden sergilediği ve satışa sunduğu bir platform. Erva Homes, Sema Hanım’ın yıllardan beri hobisi olan el işi süsleme merakını geliştirerek işe dönüştürdüğü bir alan haline gelmiş.

İstanbul’daki ev atölyede yaratılan ürünlerle freelance olarak hizmet veren Erva Homes’ ta birbirinden şirin bebek magnetleri, pleksi kesim yazılı plakalar, tüllü ve peluşlu magnetler, hasır ve ahşap magnetler, açacaklı magnetler, resimli magnetler, bebek çikolatası paketi için süslemeleri, isim etiketleri ve plakaları, bebek hastane odası, doğum odası ve bebek yatak odası için kapı ve duvar süsleri, hasır hediyelikler, sepetler, bebek şeker ve çikolataları, çikolata ve şeker keseleri, kokulu taştan tasarımlı bebek magnetleri, kokulu taş objeler, kitap ayraçları, el aynaları, dualı plaka ve çerçeveli tasarımlar, şeker ve çikolata kutuları, kurutulmuş çiçeklerle süslenmiş objeler, bebek bibloları, bebek kolonyası için şişeler, en tatlı bebek hediyelikleri olarak beğeninizi kazanacak. Ürünleri inceleyerek Sema Hanım’ ın el becerisi ve yaratıcılığını katarak hazırlayacağı şık hediyelikleriniz için siparişinizi bir ay kadar öncesinden verebilirsiniz.

Erva Homes, giderek çeşitlendirdiği ürün modellerini kaliteli malzemelerle hazırlamaya özen gösteriyor ve siparişinizin zamanında teslim edilmesine önem veriyor. Erva Homes ürünleri için şehir içi ve şehir dışı gönderilerde kargo masrafını alıcı taraf karşılıyor.

İletişim

İstanbul 'da Freelance hizmet veriyor