Barok Bonbon

Barok Bonbon

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Barok Bonbon, yılların getirdiği tecrübe ile, Şarkhan’da bulunan bir mağazası, Tahtakale’de bulunan diğer iki mağazası ve internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz sitesi ile birbirinden farklı tasarımda binlerce ürün seçeneği ile hizmet veriyor. Bebek, nikah şekeri, sünnet hediyelik ve hatıralıklarını inceleyebilir, ihtiyacınız doğrultusunda online olarak kendi satış sitesinden sipariş verebilir, mağazadaki seçenekleri de yerinde inceleyebilirsiniz.

Barok Bonbon, bebek magnet çeşitleri ile öne çıkıyor. Bebek magnetlerini pleksi kesim, isme özel veya istenilen yazıyla süslenerek, seramik, plastik veya ahşap malzemelerden seçeceğiniz ürün çeşitlerinden hazırlatabilirsiniz. Çerçeveli, aynalı, seramik bebek magnetleri, hatıralık bebek anahtarlıkları; çerçeveli, kesede, fanusta, aynalı veya taçlı kutuda bebek şekerleri, kişiye özel süslenmiş lavanta keseleri, sünnet ve bebek mevlut şekerleri, bebek anı defterleri, hastane odası, bebek odası veya bebek mevludu için kapı süsleri; lohusa taçları ve terliği, takı yastığı, tasarım davetiyeler, sünnet ve bebek mevludu için espirili davetiye çeşitleri, nikah, kına ve parti malzemeleri gibi ihtiyacınız olan bir çok ürünü Barok Bonbon’dan seçebiliyorsunuz.

Barok Bonbon’ un Tahtakale’ de bulunan mağazasında ayrıca kendi bebek magnetlerinizi hazırlamanız için malzeme satışı da var. Mıknatıs, seramik figürler, pleksi ayna, çerçeveler, ahşap ürünler, kurdele ve fiyonk çeşitleri ile bebeğinize özel magnetleri biraz vakit ayırarak, sevdiklerinizle beraber keyifle hazırlayabilirsiniz. Bebek şekerinizi ve bebek hediyeliklerinizi kendinizin yapabileceği her türlü malzemeye buradan ulaşabiliyorsunuz. Keseler, bohçalar, püsküller, lokumluklar, cam şişe modelleri, el aynası modelleri, yapay çiçekler, akrilik malzemeler, metal modeller, mumluk, pelüş ayıcık gibi birbirinden sevimli malzemeleri bir araya getirerek harika hediyelikler hazırlamak yaratıcılığınıza kalmış…

İletişim

Altıyol Kuşdili Caddesi Efes Pasajı No 67-68 Kadıköy İstanbul