SİLVERETTE REZALETİ, ÇÖZÜM NE OLABİLİR?

Merhaba, bundan iki ay önce 36 haftalik hamileyken ilk çocuğumda göğüs ucu çatlaklarından çok çektigim için bunda bari erkenden önlem alayım dedim. Gümüş göğüs ucu kapaklarini her yerde onerdiklerini görünce Silveretteyi aldım, bir haftaya ancak ulaştı zaten elime. Doğuma on gün kala başladım az az takmaya. Önce küçük kizarikliklar oluştu taktiğim yerde yazıyorum önemli bişey mi kullanmaya devam edeyim mi falan cevap alamıyorum ilgililerinden. Kullanmayı bıraktım ben de mecburen sonra doğum yaptım ve emzirmeye başlayınca çatlaklar oluşmaya başladı. Mecbur tekrar taktım kapakları, ama yaram onu taktiktan sonra açıldı iyice kötü oldu. Yine yetkililerine sordum bişey olmaz, normal iyileşiyordur falan diyolar. Dedim tamam takayım o zaman, bır gün emziricem bir baktım içi sarı sarı küf.

Artık dedim yok yani olmicak gittikçe kotulestiriyor yarayı dedim ben iade etmek istiyorum hiç bir işe yaramadı hatta kötü geldi. İlgilenmiyorsunuz da hiç. Size derdimi anlatana kadar çocuk bir aylık oldu yani bana kalsa ben ilk an zaten iade ederdim. Çok canım yanıyor falan yazdım. Gelen cevap sadece su. Memnun kalmadiginiz an iade edemezsiniz. İade süresi geçmiş.

Yani bana kötü geldi diyorum cevap bile vermiyorlar.

Tekrar yazdim, dedim o kadar para veriyoruz üstüne yara yaptı gogsumu tam kapağın kenarlarının değdiği yere kadar küf gibi pas gbi bişey var nasıl yardımcı olmazsınız falan dedim. O COK MESHUR GUMUS GOGUS UCU KAPAKLARİ MARKASİ SİLVERETTENİN YETKİLİSİ BANA, almasaydiniz o kadar para vermeseydiniz o zaman dedi. Ne yapabiliriz yasaal süre geçmiş dedi. Yeni bir anneyim ve hala inanamıyorum bu yaşadığıma. Parama mı üzüleyim belki yara olmayacak göğsum silverette yüzünden yara oldu ona mı üzüleyim.. inanın çok sinirliyim.

Size sormak istedim bende

Başka silveretteyle problem yaşayan var mı?

Siz ne yaptınız bu çatlaklarla alakalı?

Şimdi krem kullanıyorum ben çatlaklar için ama çare olmuyor.

Cevaplarınızı bekliyorum

Bu soruya cevap verir misin?
Anneler deneyimlerinden faydalanmak istiyor!
CEVAP YAZ