Uzman Piskolog Psikoterapist İpek Gökozan

Uzman Piskolog Psikoterapist İpek Gökozan

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Uzm. Psikolog İpek Gökozan Nispetiye’de hizmet veren Mita Piskoloji’de psikoterapi ve danışmanlık sağlıyor. Kendisi Koç Üniversitesinden çift ana dal mezunu. Psikoloji ve İşletme bölümlerini bitirerek Doğuş Üniversitesinden Klinik Psikoloji üzerine yüksek lisansını tamamladı. Buradan ‘Sınav Kaygısı ve Grup Terapisi’ konulu projesin ile bölüm birincisi olarak mezun oldu.

Lisans eğitimi süresince Prof. Dr. Yankı Yazgan Güzel Günler Kliniği, Amerikan Hastanesi Çocuk Psikolojisi Bölümü, Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Bölümü ve Marmara Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü gibi mesleğine büyük katkı sağlayacak yerlerde staj deneyimi oldu. Aynı zamanda bir çok ulusal ve uluslararası bilim projelerinde görev aldı. Uzman psikolog ve psikoterapist olarak çeşitli özel kurum ve kuruluşlarda hizmet verdikten sonra kurucu ortağı olduğu Mita Psikoloji’ de hizmet vermeye başladı.

Üniversitelerde, yayın evlerinde, kurumsal şirketlere eğitim ve danışmanlık ile çeşitli projeler kapsamında süpervizörlük ile sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü görevlerine devam eden Uzman Psikolog İpek Gökozan, Levent’te bulunan Mita Psikoloji Merkezinde ise birey danışanlarını kabul ediyor. Yağmur Aktumaç ile beraber kaleme aldıkları “Teo’nun Ben Nereden Geldim Kitabı” 2018 yılında çıktı. Eylül 2018’de ise Nazlı Akçura ile beraber yazdığı “Küçük Bulut Pofini” isimli Çocuklarda Özgüven serisi projesinin ilk kitabı olarak; Yavru Ayı Fanfan ve Denizkızı Derina ise serinin diğer kitapları olarak kitapçılarda yerini aldı.

İletişim

Mita Psikoloji Merkezi Nispetiye Mahallesi Başa Sokak No:14/2 Kat 1 Levent İstanbul