Uzman Klinik Psikolog Deniz Çalı

Uzman Klinik Psikolog Deniz Çalı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Psikoterapist Deniz Çalı Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Bölümü 2018 yılı mezunu. Staj görevini Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Anabilim Dalında tamamladı. Kendisi okurken otizm tanılı bireyler için gönüllü çalışmalarda bulundu.

2018’de İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans eğitimine başlayan Deniz Çalı, aynı zamanda Türkiye Disleksi Vakfında psikolog olarak görev yapıyor. Mesleğe başladığından bu yana bir çok online ve yazılı platformda disleksi üzerine bilgilendirici çalışmalarda bulundu. Bu alandaki gönüllü çalışmalarına da devam ediyor.

Psikoterapist Deniz Çalı’nın terapi yöntemleri arasında bilişsel davranışçı terapi önde geliyor. Mesleki eğitimine, araştırma, değerlendirme ve terapi teknikleri uygulamalarına devam eden Deniz Çalı uzmanlık alanı olan ergen psikolojisi, yetişkin, aile ve çift psikolojisi üzerine hizmet veriyor. Bakırköy’de psikolog arayışınızda Uzman Psikolog Deniz Çalı’yı güvenle tercih edebilirsiniz.

İletişim

Zuhuratbaba, Şükran Çiftliği Sokak 49/3 Bakırköy İstanbul