Uzman Dr. Ahu Çiler Turgut Dermatolog

Uzman Dr. Ahu Çiler Turgut Dermatolog

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Uzman Dr. Ahu Çiler Turgut Akatlar’da bulunan özel dermatoloji kliniğinde, genel dermatoloji, pediatrik dermatoloji, kozmetik dermatoloji, lazer ve saç tedavileri, beden şekillendirme ve tırnak sorunları, ozon tedavisi konularında danışanlarına hizmet veriyor.

Hekim 1976 Erzurum doğumlu. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Uzmanlık eğitimini 2006 yılında, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Kliniğinde tamamlayarak Dermatoloji Uzmanı oldu. On yıl süresince özel sektörde mesleğini icra eden hekim 2018 yılından beri özel Sculpture Polikliniğinde çalışıyor. Uzm. Dr. Ahu Çiler Turgut mesleki olarak kendini sürekli geliştirmeye ve bu önemli sağlık sektöründeki son teknolojiye uygun tedavi yöntemleri sunmaya devam ediyor. Kendisi özellikle de kadınların en çok sorun yaşadığı alanlar olan kozmetik alanında ve estetik alanında lazer uygulamaları konusunda tedavi yöntemleri sunuyor. Erkeklerin ve kadınların sıklıkla yaşadığı saç derisi hastalıkları ve saç problemleri ile yakından ilgileniyor.

Verdiği hizmetler çerçevesinde dünyadaki son gelişmeleri takip edebileceği, nitelikli kongre ve kurslara katılım sağlayarak dermatoloji alanında topluma fayda sağlayacak paylaşımlar gerçekleştiriyor.

İletişim

Akatlar Mahallesi Gül Sokak No:11 1. Söltaş Evleri Akatlar Etiler İstanbul