Op. Dr. Hüseyin Mutlu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Hüseyin Mutlu Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Mutlu, 1989 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. 1989 ile 1995 yılları arasında Cerrahpaşa’da kadın hastalıkları ve doğum kliniğinde uzmanlık eğitimini tamamlayarak 15 yıl süresince ülkemizin Perinatoloji bilim dalı öncülerinden olan Prof. Vildan Ocak ile çalıştı. Hekim, Vildan Ocak Hoca ile riskli gebelik takibi ve tedavisi konusunda aynı zamanda laparoskopik ve histeroskopik cerrahi alanında deneyim kazandı.

1998 yılından itibaren özel muayenehanesini açarak hastalarını kabul etmeye başladı; eş zamanlı olarak Hattat Hastanesi Tüp Bebek biriminde görev yaptı. Uzun yıllar Mayaklinik Kadın Sağlığı Merkezi’nde çalışan hekim, özel tüp bebek merkezleri ve özel hastanelerde görev yapmaya devam etti. 2014 yılından itibaren Memorial Hizmet Hastanesi Kadın Doğum Bölümü bünyesinde görev aldı.

Op. Dr. Hüseyin Mutlu, riskli gebelik takibi ve riskli doğumlar; ileri düzey ultrason tetkiki, amniyosentezü CVS ve kordosentez gibi prenatal tanı yöntemleri; laparoskopik ve histeroskopik cerrahi işlemleri; tüp bebek ve kısırlık tetkiki konularında deneyimli bir hekimdir.

İletişim

Memorial İstanbul Hizmet Hastanesi Bahçelievler Merkez, Güneş Sk. No: 2 Bahçelievler İstanbul