Op. Dr. Betül Görgen Kalay Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Op. Dr. Betül Görgen Kalay Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1988 yılı mezunu olan Op. Dr. Betül Görgen, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinde tamamladı.

Op. Dr. Banu Görgen Kalay, bu hastanedeki baş asistanlık görevi sonrası özel hastanelerde uzman hekimlik görevine devam etti. Tüp bebek deneyimi ve uzmanlığı bulunan hekim, üç yıl süreyle Şişli Memorial Hastanesi Tüp Bebek Bölümünde çalıştı ve ardından Medicana Tüp Bebek Merkezi sorumlusu olarak, bu alandaki hizmetlerine devam etti. Son dönemde ise hekim, Medical Park Göztepe Tüp Bebek Merkezi ve Kolan Hospitaldaki görevini tamamlamış, Ferti-Jin’de hizmetlerine devam ediyor. Mesleki olarak, bir çok sertifika, kongre ve eğitimlerde yer alan hekim, hem kadın hastalıkları ve doğum alanındaki hem de tüp bebek tedavileriyle ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor. Kendisi İstanbul Tabip Odası, İstanbul Jinekoloji Derneği ve Türk Jinekoloji Derneği üyesi.

Kadın hastalıkları, jinekolojik muayeneler ve gebelik takipleriniz için Op. Dr. Banu Görgen ile iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

İletişim

Nispetiye Caddesi Bebek Yokuşu No: 6 Etiler İstanbul