Op. Dr. Altuğ Semiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Altuğ Semiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Op. Dr. Altuğ Semiz Memorial Şişli Hastanesi hekimlerinden. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan hekim tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde aldı. 2003 yılında uzmanlığını yine aynı fakültede tamamlayan hekim 2004 yılından beri Memorial’da görev yapıyor.

Ulusal ve uluslararası olmak üzere çok sayıda bilimsel yayını olan hekim İstanbul Tabipler Odası üyesi. 1976 doğumlu Dr. Altuğ Semiz, mesleki olarak branşındaki yenilikleri takip eden teknolojik gelişmeleri yakından inceleyerek tedavilerinde uygulamak için gerekli eğitimlere katılan bir hekim. Kendisi, Memorial Şişli Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Robotik Cerrahi Merkezinde görev alıyor. Hastalarının güven duyduğu ve ilgili bir hekim. Tecrübesi ve laparoskopik jinekolojik cerrahideki başarılarıyla adından söz ettiren Op. Dr. Altuğ Semiz, kadınların toplum sağlığını belirleyen bireyler olduğunu vurguluyor ve bilgilerini topluma faydalı olacak platformlarda paylaşmaya gayret ediyor.

Memorial Şişli Hastanesinde görev yapan Op. Dr. Altuğ Semiz’e danışmak için hastaneden randevu alabilir kendisinden sağlıklı bir gebelik takibi için bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Kaptanpaşa, Piyalepaşa Blv. No:4 Şişli İstanbul