İsim Koçu Nilda Ferhan Efeçınar

İsim Koçu Nilda Ferhan Efeçınar

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Kuantum koçluk alanında hizmet veren Nilda Ferhan IQC Kuantum Koçluğu ve Nefes Koçluğu sertifikalarına sahip. Kendisi 1985 yılında Ege Üniversitesi Matematik bölümü mezunu. 1989 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sinema ve TV Yönetmenliğinden mezun olarak Marmara Üniversitesinde Sinema ve TV yüksek lisansını tamamladı. Uzun yıllar sinema ve tv sektöründe yapım ve yönetim departmanlarında çalışarak, dijital imaj bankası isimli bir platform kurdu. 2004 yılından bu yana Kuantum Eğitim Danışmanlık Film Yapım Prodüksiyon hizmetlerini içeren bir girişimi bulunuyor.

Nilda Ferhan Efeçınar bugün yaşam, kariyer, öğrenci ve aile koçluğu yaparak bireysel seanslar veriyor. Aynı zamanda yaşam koçluğu eğitimleri de verihyor. Türkiye’nin ilk Kuantum Koçluk Merkezi olan International Quantum Coaching Merkezi’ni kuran Nilda Ferhan Efeçınar kuantum ile ilgili bir çok kitaba da imza attı. Ailelere ve anne-baba adaylarına isim bulma konusunda koçluk yapan Nilda Ferhan Efeçınar, isim analizi, ek isim bulma ve doğum tarihi analizi konusunda danışmanlık veriyor.

İsmin kişinin karakterini yansıtacağı ve hayatını etkileyeceği düşünülüyor. Bu nedenle günümüzde bir çok ebeveyn çocuklarına isim verirken çeşitli yöntemlerle en doğru ismi bulmaya çalışıyor. İsim ve Kuantum Koçu Nilda Ferhan Efeçınar size bu konuda destek oluyor.

İletişim

Bağdat Caddesi Akın Çıkmazı Sokak Hayat Apartmanı No:1 Kat:8 Daire:15 Suadiye Kadıköy İstanbul