Dr. Gökhan Mamur Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Dr. Gökhan Mamur Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Uzman Dr. Gökhan Mamur, İstanbul Tıp Fakültesi ve Georgetown Tıp Okulu ile Cerrahpaşa Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalında tıp eğitimini tamamlayarak Amerikan Hastanesi bebek yoğun bakım ünitesinde hizmetlerine başladı. Kendisi 1968 New York doğumlu olup, 18 yaşına kadar Amerika’da yaşamıştır.

Mesleğe başladıktan bir süre sonra Şişli Memorial Hastanesinde Bebek Yoğun Bakım Ünitesi ve Yenidoğan Servisini kurdu. Burada bölüm başkanı olarak görev yaptığı dönemde, hastanenin ‘Bebek Dostu Hastane’ ünvanı almasına büyük katkı sağladı. Memorial Hastanesinden uluslararası akdreditasyon alımı sürecindeki katkılarından dolayı üstün başarı ödülü verildi. Kendisi Amerikan Dış İşleri Bakanlığı, Beyaz Saray medikal koordinatörlüğü, Boğaziçi Üniversitesi öğretim görevi gibi önemli kurumlarda hizmet vermiş ve başarı ödülleri almış bir hekim.

Türkiye’ nin önde gelen sağlık kuruluşlarına, yayım hizmetleri alanında ve tv kanallarına danışmanlık, yazı ve programlar hazırlayarak toplumu çocuk sağlığı konusunda bilinçlendirme görevine tüm çabası ile devam ediyor.

İletişim

İstanbul