Dr. Coşkun Şanverdi Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı

Dr. Coşkun Şanverdi Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Hakkında

Op. Dr. Coşkun Şanverdi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu. 1997 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalında ihtisasını tamamladı.

Uzmanlığını aldıktan sonra Ardahan Askeri Hastanesinde, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve daha sonra da Beykoz Devlet Hastanesinde görev yaptı. Kulak- burun – boğaz hastalıklarının tanı ve tedavileri, branşla ilgili cerrahi operasyonlar, burun estetiği, endoskopik sinüs cerrahisi, horlama cerrahisi, kepçe kulak ameliyatı, yüz estetetiği konularıyla ilgilenen hekim, yurtiçi ve yurtdışında branşı ile ilgili son gelişmeleri kongre ve toplantılar yoluyla yakından takip ediyor. Kliniğinde modern tıbbın getirdiği teknolojilerden yararlanılarak, gelişmiş tedavi yöntemleri ve doğru bilgi sahibi hekimler tarafından uygulanıyor.

Kadıköy’de bulunan Rinoest Klinik’te, ameliyat gerektirmeyen yüz germe ve estetik uygulamalar, iple yüz germe, gözaltı morluk tedavisi, burun estetiği ve rinoplasti, dolgu enjeksiyon uygulamaları, otoplasti ve kepçe kulak ameliyatları, PRP ve kök hücre tedavisi, horlama ve uyku apnesi tedavisi, dolgu uygulamaları, lazer ve fraksiyonel lazer karbondioksit uygulaması, sinüzit tedavisi, ultheraphy, brow lift kaş kaldırma uygulaması, çene ucu estetiği ve mentoplasti, göz kapağı estetiği, yüze yağ enjeksiyonu ve yüz implantı uygulamaları yer alıyor.

İletişim

Koşuyolu Caddesi No:20 Kadıköy İstanbul