Hamilelikte Beslenme

Hamilelikte Beslenme

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Anne Sütü

12 Kasımda eşim ikiz çocuk dünyaya getirdi. Biri 10 gün sonra taburcu oldu. Diğeri hala hastanede durumları iyi çok şükür. Ama annenin sütü yeterli gelmiyor. Çocuklar mama ile besleniyor. Anne denemes... devamı

Hamilelikte beslenme

Mrb 34 haftalık hamıleyım bebegımın kilosu 2kılo bebeğim kilolu olsun diye neler yemem gerekir... devamı

30. Hafta

Meraba arkadaşlar 30+ 4 günlük hamileyim 28. Haftada bebeğim 1kilo40 gramdı son aylarda nasıl kilo aldırabilirim . 78 ile hamile kaldim şuan 83 kiloyum ilk 3 ay 5 kilo zayıfladım. Pekmez süt badem yo... devamı

Galactago

Arkadaslar merhaba galactago sut arttirici goguslerde buyume yapiyormu?... devamı

Hamilelikte Beslenme Programı: Hamileler Ne Yemeli?

Hamile olduğunu öğrendiğin anda aklındaki sorulardan biri de hamilelikte neler yenmeli olacaktır. Belki eski beslenme alışkanlıklarını bir kenara koyman ve sağlıklı beslenmeye başlaman gerekecek belki de zaten tam da olması gerektiğini besleniyorsun. Bu yazı tüm merakını giderecek. Videoları izlemeyi sakın unutma. İşte hamilelikte yenmesi gerekenler!

Hamilelikte Beslenme Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

“Artık sen iki canlısın!” Etraftan bunu sıklıkla duymaya başladıysan, ezberden tavsiyelerle değil, bilinçli bir şekilde beslenmek için gebelikte beslenme hakkında her şeyi öğrenme vaktin gelmiş demektir. Hamile diyeti nedir, neleri yemeliyim, neleri yememeliyim, ne kadar kilo almalıyım gibi sorular aklında dönüp duruyorsa doğru yerdesin. İşte hamilelikte doğru beslenme kılavuzun. Videoları mutlaka izle!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.