Mira

Mira

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

2010 yılında Mira Davetiye markası ile tanınan Mira, bu yılı takip eden üç yıl içinde, tüm Türkiye’ye ve otuz altı farklı ülkeye İstanbul’dan davetiye gönderen bir marka haline geldi. 2012 yılından itibaren hizmet alanını genişleterek nikah ve bebek şekeri satışına da başlayan Mira, 2013 yılından beri Güngören’ deki kendi atölyesinde ürettiği nikah ve bebek şekerlerini İstanbul Topkapı’da yer alan satış ofisinde müşterileriyle buluşturuyor.

Gelişen trendleri takip ederek, yenilikçi tasarımlarla talepleri karşılayan Mira, ürün çeşitliliği konusunda çok iddialı. Şeker kataloğunda altı yüzden fazla farklı model bulunan Mira’ da hayalinizdeki bebek şekerini bulmakta zorlanmayacaksınız. Mira ekibi annelerin, kendilerini, mutluluklarına ortak ettiği bilinci ile gelen her siparişi özenle ve en taze, en şık şekilde hazırlayıp özel günlerinizi taçlandırıyor. Taleplerinize hızla ve kusursuzca cevap vererek hizmet kalitesini ön planda tutuyor. Mira’da bebek şekeri çeşitlerinden nazar boncuklu, bebek biblolu, kuru çiçekli, ayetli, tüllü, çubuklu, minik şişede, tasarımlı kutularda, yastık, leylek, bebek beşiği, arı, çerçeveli, lazer kesim aynalı modellere ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Bebek şekeri dışında farklı bir hediyelik düşünüyorsanız, lavanta keseleri, el aynası, sabun, bebek kolonyası, iğnedanlık, anahtarlık gibi ürünleri de bebek görmeye gelenler için veya bebek mevludunde misafirlere hatıra olarak sunabilirsiniz. Mira’da ayrıca sünnet şekeri modelleri, ikiz bebekler için bebek şekeri modelleri, bebek kapı süsleri, anı defteri gibi diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz.

İletişim

Merkez Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi Bulut Sitesi G Blok No: 13 Güngören İstanbul