mamatoyz

mamatoyz

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Program

Günlük
Aylık
Dönemlik
Yıllık
Yaz Okulu

Branşlar

Jimnastik
Aikido
Yüzme
Futbol
Basketbol
Voleybol
Tenis
Yoga
Tekvando

Oyun grubu

Evet
Hayır

Hangi yaş gruplarınız için programlarınız mevcut?

0-1 yaş
1-3 yaş
3-6 yaş
6-9 yaş
9+ yaş

Özel gereksinimli çocuklar için programınız var mı?

Evet
Hayır

Doğum günü kulanabiliyor mu?

Evet
Hayır

Hakkında

Mamatoyz; üç endüstriyel tasarımcı tarafından bebekleri ve ailelerini mutlu etmek için kurulmuş bir ahşap oyuncak markasıdır.

Mamatoyz'un %100 doğal ahşap kullanarak, kaliteli el işçiliği ve birbirinden güzel tasarımlarla ürettiği oyuncakları aynı zamanda bebeğinizin güvenliği ve sağlığını da gözetir. Bebeğinizin sağlığına zararlı hiçbir madde kullanılmadan üretilen tüm oyuncaklar CE (EN71 1/2/3) testlerinden başarıyla geçmiştir. Ürünler üzerindeki boyalar su bazlı olup, "mavi melek" sertifikasına sahiptir.

 • BamBam (Geçmeli Kamyon); Dört tekerlekli bir yürüteçtir ve +12 bebekler için tasarlanmıştır. Bebeğinizin zeka gelişimine ve el-göz koordinasyonunun gelişimine katkı sağlar. Kurulumunu bebeğinizle birlikte yapabilirsiniz.
 • Walker; Dört tekerlekli ahşap bir yürüteçtir ve +10 ay bebekler için tasarlanmıştır. Bebeğinizin ilk adımları atmasına yardımcı olur. Arka iki tekerdeki detay sayesinde dönüş hızı, bebeğinizin adım atma hızına göre ayarlanabilir. Bebeğinizin güvenli olarak sürmesini sağlar.
 • Midilli (Sallanan At); +12 ay bebekler için tasarlanmıştır.
 • Sevimli Canavar; +12 bebekler için tasarlanmış bir yürüteçtir. Hareketleri tekerlekleri bebeğinizin her yere rahatlıkla gitmesini sağlar. Haznesine bebeğinizin diğer oyuncaklarını da koyabilirsiniz. Bebeğinizin bacak kaslarının gelişmesine yardımcıdır.
 • Yarışçı (Yürüteç); Dört tekerlekli ahşap bir yürüteç olan Yarıçşı, +10 ay bebekler için tasarlanmıştır. Bebeğinizin ilk adımlarını atmasına yardımcı olur, bacak kaslarını güçlendirir. 2016 DESIGN TURKEY – İYİ TASARIM ÖDÜLÜ'ne sahiptir.
 • Denge Bisikleti; bacak hareketleri ile sürülür. +24 ay bebekler için tasarlanmıştır. Pedalsız olduğundan bebeğinizin dengede kalmaya odaklanmasını sağlarak denge becerisini geliştirir. Özel sele formu ve lamine tekniği ile üretilmesi, küçük engebelerden geçişi kolaylaştıran doğal bir süspansiyon görevi görür. Tamamen Türk tasarımı ve üretimidir.
 • Benim Evim; 3 boyutlu yapısı ile bebeğinizinin hayal dünyasına katkı sağlar ve mekan algısını geliştirir. + 24 ay bebekler için tasarlanmıştır. Birbirinden farklı odaları ve her odanın kendine özgü kullanımı sayesinde bebeğinizin fonksiyon odaklı düşünmesine yardımcı olur. Ürün kutudan 3 parça halinde çıkar ve bebeğinizle birlikte yapıştırıcı ya da vidaya ihtiyaç duymadan kurabilmenizi sağlar. Dilediğiniz zaman parçalara ayırarak saklayabilirsiniz. Parçalı halde sadece 2 cm yüksekliğe sahip olan ürün size kompakt bir saklama olanağı verir.

Benim Evim mobilyaları beş farklı üründen oluşur.

 • Salon,
 • Oturma ve Çalışma Odası,
 • Yatak Odası,
 • Mutfak ve
 • Banyo'dan oluşan mobilyalar demonte halde gelir.

Tüm bu mobilyaları vida ya da tutkala ihtiyacınız olmadan bebeğinizle birlikte kurabilirsiniz. Kurulumu birlikte yapmanız, bebeğinizin el-göz koordinasyonunun ve ince motor becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur. Bebeğiniz parçaları sökebilir, diğer parçalarla eşleştirebilir ve hatta farklı odaların parçalarını da eşleştirip kendine özgü yapılar ortaya çıkarmasına olanak verir.

Dilerseniz odaları tek tek de satın alabilirsiniz.

Bambam'dan Walker'a, Midilli'den Sevimli Canavar'a, Yarışçı'dan Denge Bisikleti'ne, Benim Evim ve mobilyalarına Mamatoyz'un birbirinden güzel ürünlerine ulaşmak için yandaki formu hemen doldurabilirsiniz. Mamatoyz sizinle iletişime geçecektir!

İletişim

Ziya Gökalp Mahallesi, Demirciler Sitesi No:39 İkitelli OSB Başakşehir İstanbul