Dudu Craft ve Hediyelik

Dudu Craft ve Hediyelik

Randevu/Bilgi Alın

Firma ile iletişime geçmek için

Ne kadar önce iletişime geçmeliyim?

1 haftadan az
1-2 hafta
2-4 hafta
4-8 hafta
8+ hafta

Paket Türü

Yılbaşı
Doğum Günü
Doğum Odası
Baby Shower
Diş Buğdayı
Bebek Mevlüdü
Sünnet

Özellik

Masa/ Sandalye Temini
Barkovizyon Temini
Davetiye
Butik Pasta
Kişiye Özel Süsleme
Konsept Süsleme
Hediyelik Eşya Temini
Kostüm Temini

Paketlerde ihtiyaca göre değişiklik yapılabiliyor mu?

Evet
Hayır

Şehir dışına gönderim var mı?

Evet
Hayır

Hakkında

Dudu Craft, bebek şekeri, mevlut şekeri, nikah şekeri, bebek hediyeliklerini Kadıköy’deki atölyesinden yaparak özel günleriniz için sizlere ulaştırıyor. Dudu Craftın şık bebek şekerlerinden bebek görmeye gelen misafirlerinize gururla sunacaksınız.

Dudu Craft bebek şekeri modelleri arasında tekli kurdeleli ve yapay çiçekli kutular şıklığı ve kalitesi ile dikkat çekiyor. Dilerseniz cam kapaklı tasarımlardan da bebek veya mevlut şekeri olarak hoş bir hediyelik seçebilirsiniz. Mevlana figürlü kolonya şişeleri, sabun ve lavanta keseleri, yelpaze, çerçeveli tasarımlar, çocuk doğum günleri için carousel figürlü şekerlikler, kapaklı deniz kabuğu tasarımlı şekerlikler, Mickey ve Minnie tasarımlı şekerlikler, şık keseler, mantar kapaklı yıldız şeklinde şişeler, tasarım bez çantalar, mumluklar, bal kavanozları, sünnet hediyelikleri, şemsiye çikolatalar, küçük ahşap tasarım kumbaralar, ahşap, bakır ve gümüş şekerlikler, yapay çiçekli modeller, cam tüp modelleri, doğum günü parti malzemeleri, oyuncaklı orijinal modeller Dudu Craft hediyelikleri arasında öne çıkan diğer ürünlerden bazıları.

Dudu Craft, en özel günlerinizde özenle hazırladığı kişiye özel tasarımları ile en güzel ve göz alıcı hediyelikleri sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlıyor. Uygun bütçeli ve zamanında elinize ulaşacak siparişleriniz için Dudu Craftı güvenle tercih edebilirsiniz.

İletişim

Fener Yolu Mahallesi İrem Sokak Horoz Apartmanı No:8 Kadıköy İstanbul