Tuvalet eğitimi

Tuvalet eğitimi

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

3 yaş tuvalet eğitimi

Merhaba. 3 yaşında kızım var. Kesinlikle tuvaletini öğrenmeye yanaşmıyor, bezini çok seviyor. Çok geç mi kalıyorum sizce, pedagoğa falan mı gitmeliyiz... devamı

TUVALET EĞİTİMİNDEN VAZGEÇME

MERHABA BENİM 24 AYLIK BİR KIZIM VAR KENDİSİNİN İSTEĞİ İLE TUVALET EĞİTİMİNE BAŞLADIK (ARTIK BEZ BAĞLAMAMI İSTEMİYOR ÇIKARTIP TUVALETE GİDİYORDU). BEZİ ÇIKARALI 1 AY OLDU VE KIZIM İLK 1 HAFTA HERŞEY G... devamı

Tuvalet eğitimi

Tuvalet eğitimini nasıl öğretebilirim yardımcı olabilir misiniz... devamı

18 aylık kızıma tuvalet eğitimi

Kızlar 3 gündür gündüz tuvalete yapıyor kızım. . Acaba başarabilurmiyiz... devamı

Doğru Zamanı Kaçırma: Tuvalet Eğitimi Hangi Aylarda Verilmeli?

Çocuklarda tuvalet eğitimi denildiğinde ebeveynlerin aklını kurcalayan konulardan biri, tuvalet eğitimi ne zaman verilmeli sorusu oluyor. Biz de bu yazıda bu soruyu cevapladık! Çocuğunun yaşından öte, becerileri itibariyle de tuvalet eğitimine hazır olduğundan emin olabilmen için de sana birtakım sorular yönelttik. Bakalım çocuğun bezden kurtulmaya hazır mı?

Bebeğine Tuvalet Eğitimi Verirken En Çok İhtiyaç Duyacağın Tuvalet Eğitimi Gereçleri!

Tuvalet eğitimi hangi lazımlıkla verilmeli, eğitim külodunu seçerken nelere dikkat etmeli, adaptör ne işe yarar gibi sorular aklını kurcalıyor ve bu konuda birtakım önerilerin işini kolaylaştıracağını düşünüyorsan, lazımlık, eğitim külodu ve adaptör ile ilgili yazdığımız yazıyı okumanı öneririz. İşte 4 soru 4 cevap!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.