Bebeklerde uyku

Bebeklerde uyku

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

1 Aylik

Kizim 1 aylik eve evim cok sicak oluyor bir zibin bir tulum. Giydiriyorum penye olarak fakat gece uyurken ustunu örtmelimiyim incede olsa ortuyorum fakat terliyor odami havalandiriyorum ama yine de ... devamı

Uyku problemi

Merhaba, 2,5 aylık bebeğim var. Fakat uykuya dalma problemi var. Gündüzleri kesinlikel uyumak istemiyor ama uykusı gelincede devamlı olarak ağlıyor. Gecede uyuya ancak sallayarak geçebiliyor. B... devamı

Uyanık kalma süresi

3 aylık bebek kaç saat uyanık kalabilir?... devamı

Bebeklerde Beşikten Yatağa Geçiş Dönemi: Bebeğinin Beşikle Vedalaşma Vakti Geldi!

Bebeğinin yavaş yavaş büyümeye başladığı ve yanı başında yattığı beşikten çıkma zamanının geldiği bir dönemdesin. Bebekler için yatak seçiminden, yatak eğitimine kadar aklına takılan sorulara cevaplar arıyorsun. O zaman bu yazı sana yardımcı olabilir. Hadi, hemen okumaya başla ve beşikten yatağa geçiş dönemini kolaylaştır!

Uyku Arkadaşı Nedir, Ne İşe Yarar?

Bebeklerde uyku, başlı başına bir mesele. Ağlayanı, uyumayanı, yatak fobisi olanı derken birçok bebek için uyku düzenine sahip olmak belki de dünyanın en zor şeyi. Bu nedenle uyku yönetiminden uyku arkadaşına, bebeklerin uyumasını kolaylaştıran her şey, anneler için büyük buluş niteliğinde. Peki, uyku arkadaşı nedir, zararları var mı, ne zaman kullanılmalı? 0-5 Yaş Uyku Danışmanı, Bebek ve Uyku markasının kurucusu Sinem Gerger Akınal’dan aldığımız bilgilerle araştırmamızı geliştirdik, paylaşalım.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.