Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

makatta kan

Merhaba oğlum 10 aylık ve gabizlik sikintimiz var kakasini yaparken kan geldi sizce zorlanmadanmidir... devamı

yesil kaka

merhabalar benim bebegim 5 aylik kakasi yesil gibi benim gibi olan varmi lutfen cevap verin cok kuskudayim bir hekime gotursemmi... devamı

Kusma

Kusmanın sınırı nedir ?... devamı

kabız olmasada ıkınarak yapıyor

7 aylık bebeğim çok kabız oluyor ama kabız olsa da olmasa da ıkınarak yapıyor. yani kaka yaptıgını sesinden ıkınmasından muhakkak anlıyorsunuz bu normal mi ? kabızlık için dr aptamilin komformilini ön... devamı

Bebek Aşıları Ve Aşı Takibi Hakkında Merak Ettiğin Her Şey!

Etrafta bulunan mikrop ve enfeksiyonlarla savaşabilmesi için bebeğinin bağışıklık sistemini saldırgan virüslere karşı hazırlaman şart! Bunun tek yolu:Bebek aşıları! Ay Ay Bebek Aşı Takvimi yazımızı okuduysan şimdi sıra bebek aşıları ve aşı takibi yazımızda!

Ay Ay Bebek Aşı Takvimi: Bebeğinin Olması Gereken Aşılar Nelerdir?

Bir hastalığı önlemek, o hastalığı tedavi etmekten çok daha iyidir. Özellikle de hastalığın yarattığı sıkıntıyı çekecek olan küçücük bebeğin olursa! O yüzden bebeğinin aşı sırasında ağlayan ve korkan halini gözünün önüne getirmemeni ve aşılarını düzenli bir şekilde yaptırmanı öneriyoruz. İşini kolaylaştırmak ve aklındaki sorulara cevap vermek için ise, sana bebek aşıları hakkında bilgiler sunuyoruz. Hadi hemen oku, aşı zamanlarını kaçırma!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.