Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Sancı

Bebeğim daha 17 günlük akşamları oldu mu çok ağlıyor bacaklarını karnına doğru çekiyor sancıdan dolayı öyle yapıyolardır dediler sancısını gidermek için ne yapabilirim... devamı

Göz

Merhabalar... Benim 3,5 aylık bir kızım var ve 3 aydır sağ gözü sulanıyor ve çapaklanma yapıyor 🙁 Son 5 gündür aşırı bir çapaklanma var doktor Netira damla verdi ama işe yaramadı 😞 Masaj yapıyorum am... devamı

Kızım sürekli kaşiniyor Yüzünde ve kolların bacakları kaşınıyor

kızımı 2 ay önce kaşınmaya başladı kırmız tomurcuklar oluyor kuruluk var kremler kullandım gecmedi... devamı

6 Soruda Bebeklerde Gıda Alerjileri Hakkında Merak Ettiğin Her Şey!

Gıda alerjileri bebeğinde huzursuzluklara, solunum ve bağırsak sorunlarına sebep olabilir. Zamanında tespit edilmemesi ise, bebeğin için büyüme ve davranış bozukluklarına yol açar Bu riskleri önlemek için gıda alerjisine karşı tetikte olman ve bebeklerde gıda alerjisi belirtilerini, nasıl tespit edildiğini ve tedavisini bilmen yararlı olabilir. Bu yüzden bebeklerde gıda alerjileri ile ilgili en temel bilgileri paylaştığımız bu yazımızı okumanı öneririz.

Bebeklerde Vitamin Kullanımı Hakkında Merak Ettiğin 12 Soru ve Cevabı!

En çok merak ettiğin konulardan birinin bebeğin için vitamin desteği olduğunu düşünüyoruz. Bebeğinin vitamin desteğine ihtiyacı var mı? Hangi vitamine ne zaman başlamak lazım? Bebeklerde vitamin eksiklikleri belirtileri neler? Bebekler için gerekli vitaminlerle ilgili başlıca bilgileri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Ezgi Yılmaz'dan aldık.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.