Bebeklerde zeka gelişimi

Bebeklerde zeka gelişimi

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

1 yaş için oyun önerileriniz nelerdir?

Oglum 12.aya yeni girdi.onun la ne tür oyunlar oynamaliyim ... devamı

Oyun kartları kullananlar (0-12/12-24)

Merhaba arkadaşlar D & r dan bebeğimin ilk oyun kartları  edu Kids baskılı kartları almış bulunmaktayım. Tabi sevgili bebek monozebra Vs markalar almış olmak isterdim fakat alışveriş yapma vaktim kısı... devamı

Bebeği huysuz olan anneler :((

Merhaba sevgili anneler. Kızım 14 aylık olucak. Doğduğundan beri çok huysuz sıkılgan bir bebek. Hep ağlıyo sıkılıyo. Yürüdüğü halde kucak istiyo, almıyoruz alışmasın diye. Sabah kalkıyo yarım saat son... devamı

Çocuğunun Gelişimini Destekleyecek 9 Duyusal Oyun Önerisi!

Son yıllarda erken çocukluk dönemindeki gelişime verilen önem arttı. Bu da çocuğunun hızla büyüdüğü bu dönemde, seni, çocuk gelişimi ile daha çok ilgilenmeye itiyor. Zamanın kıymetli! Doğru adımlar atmalısın. Bu yüzden hazırlaması son derece kolay, çocuğunun çok eğleneceği ve gelişimi için tahmin edeceğinden daha çok işe yarayan duyusal oyun önerileri sıraladık. Hemen oku ve uygulamaya başla!

Bebeğin Beyin Gelişimini Desteklemek İçin Zengin Uyaran Çeşitliliği Nasıl Sağlanır?

Bebeklerinin beyin gelişimini desteklemek isteyen anne babaların yapabileceği pek çok aktivite var. Onlara zenginleştirilmiş farklı tecrübeler yaşatmak, keşfetmelerini sağlamak bunların içerisinde en kıymetlileri! Peki, her gün bebeğine uyaran çeşitliliğini nasıl sağlayabilir, zenginleştirilmiş ortamları nasıl bulabilirsin? Cevaplar yazımızda!

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.