Süt sağma, saklama ve biberon kullanma

Süt sağma, saklama ve biberon kullanma

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

süt sağma

Merhaba arkadaşla benim çocugum  şuan tm 2 aylık ama maalesef bazı nedenlerden dolayı benım 8 ila 12 saat kadar çalışmam geekiyor bebğimide anne sütünden kesmek istemiyorum ama kendi sütümü sağıp sakl... devamı

biberon kullanımı

merhaba 6 aylık bebeğim var işe yeni başladım biberon kullanmıyor aslında ilk aylarda biberon maması ile ek besin verdim sonra sütüm çoğalınca hep beni emsin istedim şimdi biberon almıyor annem bakıyo... devamı

Emziren Annelerin En Çok Kullandığı 9 Emzirme Dönemi Ürünü!

Bebeğini emzirdiğin anlar sadece onun için değil, senin için de özel! Bu değerli anları acıdan olabildiğince uzak keyifli bir şekilde geçir diye, karşına çıkabilecek sıkıntıları engelleyebileceğin emzirme ürünleri ve modellerini senin için listeledik. İşte 9 emzirme dönemi ürünü!

Anne Sütü Sağma ve Göğüs Pompası Kullanımı Hakkında Merak Ettiğin Her Şey!

Biliyoruz ki anne sütü bir bebek için en değerli besin. Ancak bazen bazı durumlarda bebeği emzirmen zorlaşabiliyor, kabul ediyoruz. İşte tam bu noktada göğüs pompaları, süt sağma makineleri ya da süt pompaları anne sütü sağma ihtiyacı duyan tüm annelerin en büyük yardımcısı oluveriyor. Biz de bu yazımızda göğüs pompaları ile ilgili ihtiyaç duyduğun bilgileri sana aktarmaya çalışacağız.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.