Profilo ile beyaz eşyalarınızı indirimli olarak yenilerken sürdürülebilir yaşama destek olun!

En çok anneler bilir ki; bulaşık temizliğinden çamaşır temizliğine, yiyecek saklamadan yemek yapmaya evlerimizin olmazsa olmazlarındandı...

En çok anneler bilir ki; bulaşık temizliğinden çamaşır temizliğine, yiyecek saklamadan yemek yapmaya evlerimizin olmazsa olmazlarındandır beyaz eşyalar. İşlerimizi kolaylaştırırken bize zaman da kazandıran beyaz eşyalarımızı yenilemek de ayrı bir keyiftir.

Ailemize yeni bir bebek gelecekse sıkça kullanacağımızdan yeni bir çamaşır makinası ve hatta kurutucu almak, okul çağında çocuklarımız varsa onlara mis gibi kekler, börekler, pastalar, yemekler yapmak için fırınımızı yenilemek, büyük aile sofralarımız varsa ya da çokça misafir ağırlayan bir aileysek bulaşık makinamızı yenilemek iyi bir fikirdir.

Siz de beyaz eşyalarınızı yenilemek ya da yeni bir beyaz eşya almak istiyorsanız Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin Aralık 2016 sonuna kadar size sunduğu <Değişim Kampanyası> fırsatını kaçırmayın!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Değişim Kampanyası

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin Değişim Kampanyası sayesinde küçük büyük eski elektrikli eşyalarınızı Profilo bayilerine götürerek yeni büyük beyaz eşya alımında 200 TL'lik indirim kazanacaksınız.

Bunun yanında, Değişim Kampanyası kapsamında ürün alanlar adına TEMA Vakfı aracılığıyla -sürdürülebilir yaşama 15.000 fidan ile destek olacak- BSH Dönüşüm Ormanı'na bir de fidan dikilecek. Beyaz eşyanızı aldığınız bayiden TEMA Vakfı sertifikalarınızı da alacaksınız.

Evinizi ve ülkenizi değiştirin, çevreye katkı sunun!

TEMA Vakfı aracılığı ile, geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunu çok küçük yaşlarda öğrendiğimiz, dünyanın akciğerleri, erozyonla mücadele eden ve tüm canlıların yuvası olan ormanlar için kampanya gerçekleştiren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hepimizi evimizi ve Türkiye'yi
değiştirerek çevreye katkı sunmaya davet ediyor!

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Değişim Kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayın ya da en yakın Profilo bayine uğrayın!

Yorumlar (2)