Kış hazırlıkları ve Kurban Bayramı yaklaşırken Profilo Derin Dondurucular Kıyma Makinesi hediyeli!

Sonbahar aylarına girerken pek çok evde kışlık yiyecek hazırlıkları için çalışmalar başlar. Rendelenen ya da dilimlenen domatesle...

Sonbahar aylarına girerken pek çok evde kışlık yiyecek hazırlıkları için çalışmalar başlar. Rendelenen ya da dilimlenen domatesler, közlenip poşetlenen patlıcan ve kırmızı biberler, ayıklanıp domatesle kavrulan taze fasulyeler, lezzetli kompostolar hazırlamak üzere saklanan kiraz, vişne, dağ çileği ve böğürtlen gibi küçük kırmızı meyveler, ayıklanıp limon suyu gezdirilerek saklanan bamyalar, kış aylarında hem sağlıklı hem de hızlı yemekler yapmamız için ne güzel hazırlıklardır....

Mutfakta kış hazırlıklarının keyfi tartışılmaz. Annelerden alınan tarifler, komşuların yaptığı şekli ile denemeler, hatta arkadaşlarla bir araya gelerek hep birlikte yapılan imece usulü işlerin tadı başka olur...

Peki, diyenlerden misiniz? Hiç üzülmeyin. Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin geniş hacimli, A+ enerji sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sunan derin dondurucuları sayesinde artık hiç endişelenmeden kışa istediğiniz çeşitte sebze meyve ile hazırlanabilirsiniz.

Üstelik Profilo'nun derin dondurucuları size geniş hacimler sunarken görüş alanınızı genişletebilmek için iç aydınlatma, isteğinize göre kilitlenebilirlik ve mekanik ısı kontrolü özellikleri sunuyor.

Profilo Derin Dondurucuların hangi modelleri var?

Profilo Derin Dondurucuların kullanım ihtiyacınıza göre dilerseniz dikey dilerseniz de sandık tipinde olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Dikey derin dondurucuların dört farklı modeli, sandık tipi derin dondurucuların da beş farklı büyüklükte olanları mevcut.Evinizde derin dondurucu için yer sıkıntısı yaşıyorsanız dikey olanlarını, geniş bir aileniz varsa sandık tipi derin dondurucuları tercih edebilirsiniz. Sandık tipi derin dondurucuların elektrik kesintilerinde 45 saate yakın bir saklama süresi sağladığını da belirtelim.Profilo Derin Dondurucular tüm bu özelliklerinin yanında A+ ve üstü enerji sınıfında olduğu için sağladığı enerji tasarrufuyla bütçeleri de sevindiriyor!

Dondurulmuş besinlerin depolama süresine dikkat!

Dondurulmuş besinlerin kalitesinin bozulmaması ve sağlıklı bir şekilde tüketilebilmesi için -18ºC'de öngörülmüş olan aşağıdaki depolama süreleri aşılmamalıdır.

Balık, sucuk, hazır yemek ve hamur işleri 6 aya kadar,
Peynir, kümes hayvanlarının eti ve diğer etler 8 aya kadar,
Sebze ve meyveler 12 aya kadar saklanabilir.

Kurban Bayramı'nın yaklaştığı Ağustos ayından başlayarak Eylül sonuna kadar Profilo Derin Dondurucular kıyma makinesi hediyeli!

Ağustos ve Eylül aylarında Profilo Derin Dondurucu alırsanız KM1550 Kıyma Makinesi de Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'inden size hediye! Böylelikle kurban etlerinizi evde de değerlendirebiliyorsunuz!


Kıyma makinesinin mutfakta en büyük yardımcınız olacağını biliyor musunuz?

Kıyma makinesi dendiğinde kurban etlerini; tazelik, hijyen ve sağlık gibi nedenlerle evde hazırlamak isteyenlerin en büyük yardımcısı akıllara geliyor. Ancak ne güzel ki Profilo Kıyma Makineleri kıyma ve öğütme gibi işlemlerin yanında doğrama ve dilimleme gibi işler de yapıyor. Üstelik özel aparatı sayesinde evde sosis ve sucuk yapmanızı da sağlıyor. Profilo Kıyma Makinesi'nin doğrama, kesme, rendeleme ve dilimlemeden oluşan dört farklı kesme diski sayesinde de pratik bir şekilde meyve ve sebzelerden harika menüler hazırlayabilirsiniz. "Kıyma makinesi ne kadar çok işe yarıyormuş!" mu diyorsunuz? Bitmedi... Kıyma makinesinin özel öğütme aparatı sayesinde kahve çekirdeklerinden taze kahvenizi hazırlayabilir, şekerden pudra şekeri yapabilir, farklı otları öğüterek kendi baharat karışımlarınızı yapabilirsiniz.

Kıyma makinesinde ne kadar et ve hangi kalınlıklarda çekilebiliyor?

500 Watt'lık motor gücüyle GurmeMax, 1,7 kg eti 1 dakikada işleyebiliyor. İki kıyma diski yardımı ile 4 mm ve 8 mm kalınlıklarında etler çekilebiliyor.

DF6015W2VV kodlu derin dondurucu bu kampanya dışındadır.

Yorumlar (0)