"Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışmamıza sen de katıl!

Çocuk en iyi oyun ve sanat yoluyla öğrenir. "Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışmamıza katıl, Ekol...

Çocuk en iyi oyun ve sanat yoluyla öğrenir. "Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışmamıza katıl, Ekol Drama'dan %100 Yaratıcı Drama bursu kazanan anne sen ol!
Çocuğunla oynadığın en yaratıcı oyunu görselimizin altına yorum olarak YAZ,
İki arkadaşını ve facebook/ekoldrama ya da instagram/ekoldrama sayfalarını ETİKETLE,
Yarışma görselimizi profilinde herkese açık olarak PAYLAŞ,
Sen de yarışmaya katıl!
Ekol Drama hakkında detaylı bilgi için: www.ekoldrama.com
Ekol Drama Yaratıcı Drama kursları 15 Ekim'de başlayacak ve 8 ay sürecektir. (5-6 yaş Yaratıcı Drama atölyesi aylık 300 TL, 7+ yaş Yaratıcı Drama atölyesi aylık 450 TL'dir)

"Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışma koşulları:
Anneysen.com ve Ekol Drama tarafından facebook/anneysen ve instagram/anneysen sayfalarında düzenlediği yarışma 3 Ekim Pazartesi - 11 Ekim Salı 23.59 arasında gerçekleştirilecektir.

Belirtilen süre içerisinde <Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?> sorusuna cevabın facebook/anneysen ya da instagram/anneysen sayfasında yayınlanan yarışma görselinin altında verilmesi, iki aradaşın ve ekoldrama sayfalarının etiketlenmesi ve profilde herkese açık olarak paylaşılması gerekmektedir.

Anneysen.com, belirlenmiş kriterlere uygun olan içerikler arasından değerlendirme yapacak ve 1'i asil 1'i yedek olmak üzere 2 kişiyi belirleyecektir.

Asil kazan, 12 Ekim Çarşamba 2016 tarihinde açıklanacaktır.
Yarışmayı kazanın 14 Ekim Cuma 2016 tarihine kadar iletişim bilgilerini göndermesi gerekmektedir.

Belirtilen süre zarfında iletişim bilgilerini paylaşmayan asil kazan ödül hakkını kaybeder, ödül yedeğe geçer ve yedek, bu durumda, ayrıca ilan edilir.

Anneysen.com yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. #yarışma @ekoldrama #yaratıcıdrama #drama #ekoldrama

Yorumlar (2)