Banyomarka, tuvalet ve banyo eğitim sürecini kolaylaştıran ürünler sunuyor!

Banyomarka ürün gamında bulunan birçok markanın ürettiği çocuk klozetleri hayatınıza ve çocuklarınıza rahatlığın v...

Banyomarka ürün gamında bulunan birçok markanın ürettiği çocuk klozetleri hayatınıza ve çocuklarınıza rahatlığın ve konforun yanında görsel eğlenceler de katacak. Özellikle Vitra'nın yıllardır süregelen kurbağa çocuk klozet modeli hem annelerin hem de genel kullanım alanları için (anaokulları, yuvalar, çocuklar için özel oyun okulları vb...) özel çözümler sunan mimarların sık tercih ettiği modellerden biridir. Bu ürün çocuğunuzun tuvalet alışkanlığı edinebilmesi için kolaylık sağlayacak, tuvaleti eğlenceli bir yer haline getirecektir.


Banyomarka'nın, çocuğun tek başına banyo yapabilme alışkanlığını edinebilmesi için de çözümleri var!

Termostatik banyo bataryaları; kullanım kolaylığı, şık tasarım ve fonksiyonellikleri ile hem banyonuzu güzelleştirir hem de üzerindeki su sıcaklığının 38C üzerine çıkmasını engelleyen kilitleri sayesinde çocuğununuz haşlanma riski olmadan tek başına banyo yapabilme alışkanlığı elde etmesine yardımcı olur.
Su sıcaklığını sabitleyen her kullanımda aynı derecede su alabilme imkanı sağlayan bu ürünlerin su tasarrufundaki başarısı da göz ardı edilmemelidir. Termostatik banyo bataryalarındaki ısı sabitleme özelliği; çocukların yanma korkusu olmadan kendi başlarına banyo yapmalarında çok büyük yardımcı bir rol üstlenmektedir.Yorumlar (0)