Anaokulu

Anaokulu

Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

Doğa ile içiçe anaokulu arıyorum

Herkese merhaba, Oğlum şu an 4 yaşında, daha önce anaokuluna göndermedim, çünkü içime gerçekten sinen bir anaokulu bulamadım , ancak artık yaşı geldi Çekmeköy'de doğa ile içiçe olan, eğitim kalitesi... devamı

Acıbadem Tanay Anaokulu hakkında bilgisi olan var mı?

Tanay Anaokulu 'na çocuğu giden ya da okul hakkında bilgisi olan var mı?... devamı

Izmir karabağlar basın sitesi tarafinda bildiginiz iyi bir anaokulu

32 aylik kizim icin guvenilir iyi egitim veren hijyene onem veren bir anaokulu ariyorum izmir karabaglar basin sitesi tarafinda oturuyorum bu taraflarda oturup bna yatdimci olabilecek annelere simdide... devamı

Izmir karabağlar basın sitesi tarafinda bildiginiz iyi bir anaokulu

32 aylik kizim icin izmir basin sitesi civarinda guvenilir bir okul ariyorum... devamı

Anadolu Yakası İlçe İlçe Anaokulları İncelemesi

Okul öncesi eğitim çocuğun bedensel, duygusal ve zihinsel olarak gelişmesinde son derece etkili. Bu yüzden de anaokulu seçimi aileler için önem kazanıyor ve ebeveynlerin aklını meşgul ediyor. . Bu yazıda, Anadolu yakasında bulunan anaokullarına dair fikir edinebilirsin.

Anaokulunun Çocuğa Faydaları Nelerdir?

Bebeğin fiziksel, zihinsel, sosyal, duygusal olmak üzere gelişimini 4 farklı alanda sürdürür. Yani sadece mama verip uyutmakla bebeğinin sağlıklı bir şekilde gelişmesini sağlayamazsın. Minik yavrun bitki değil; o bir insan! 0-6 yaş arasını kapsayan erken çocukluk dönemi, gelişimin en hızlı olduğu dönem. Bu nedenle okul öncesi eğitim, çocuğun için hayati öneme sahip. Bu verimli dönemi en iyi şekilde geçirmenin yolu ise çocuğunu anaokuluna göndermekten geçiyor. Psikolog Ceren Şengel'le görüştük ve senin için kitaplar karıştırıp çok faydalı bir yazı hazırladık.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.