Sorular & Cevaplar

Tümünü Gör

otizim

3 yasinda olum var ismiyle cevap vermiyo napmam gerekiyo.yardimci olurmusunuz... devamı

cocugum hiperaktifmi?

merhaba hanimlar sizlere bir.sorum.olucakti. 3 yasinda bir oglum var bebeklilgindrn beri.cok aktif bir bebek. Kipir kipir yerinde duramayan bir.cocuk. Bu gune kadar hep.yaramazligina yorduk dr umuzda.... devamı

davranış değişikliği

3,5 yaşımda oğlum ve sıkıntımız şu ki bu aralar çok inatçı ve hiç bir dediğimi yapmak istemiyor bağırarak konuşuyor kimden ne görürse onu yapıyor kuzenleri ile bir araya getirmek istemiyorum arkadaşıy... devamı

Hayallerimizdeki Gibi Bir Anne Olmanın 9 Yolu

Birçok kişi buna “iyi anne olmak” diyor. Aslında “iyi anne olmak” demek ne derece doğru, bilemedik. Hepimiz elimizden geleni yapıyoruz. Çok isteyerek kucağımıza aldığımız bebeğimize bakarken kimi zaman yoruluyor bunu dillendirince vicdan azabı çekiyoruz. Ya da büyüdüğünde, sesimiz yükseldiğinde kendimizi kötü anne olmakla suçluyoruz ancak işte kötü anne miyiz ki gerçekten?

Çocuğunun Sosyalleşmesine Yardımcı Olacak 10 Aktivite Önerisi!

Ebeveyn olarak çocuğun sosyalleşme sürecini etkileyebiliyor ve onun gelişimine katkıda bulunuyorsun. Bu yüzden çocuğun için en doğru sosyalleşme kanallarını bulman önem taşıyor. Biz de seçimine yardımcı olabilmek için farklı sosyalleşme ve etkinlik önerileri hazırladık. Sen de bu yazıdaki öneriler ile birlikte çocuğun sosyalleşmesi için etkinlikler belirleyebilirsin.

Hafta Hafta Hamilelik

Tebrikler, hayatının en heyecan verici ve mucizevi dönemine hoş geldin! Muhtemelen şimdiden hamile gibi hissetmeye başladın. Haftalar geçtikçe vücudundaki değişiklikleri de göreceksin. Hafta hafta hamilelik bölümünde neler göreceğini öğrenmek için hemen okumaya başla!

Görüntüle

Bebek İsimleri

Bu aracımızı kullanarak doğacak bebeğinize vermek istediğiniz ismi, kökenlerini öğrenerek bulabilirsiniz.