/ / / ciğerlerde iltihaplanma
cananbozkurt

ciğerlerde iltihaplanma

07.03.2010 |

10,5 aylık bir kızım var. 2 aydır sürekli hasta. Doktora götürdüm, üşüttüğünü söyledi ve bir sürü ilaç verdi. Yine de hiç biri fayda etmedi, iyice kötüleşti. Günde 4-5 defa ateşleniyor, sürekli kusuyor. Halsiz ve sürekli çığlık atarak uyanıyor. Her uyanmasında ateşi 38.6 derece oluyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Başka bir yere götürdüm, röntgen çektiler. Ciğerlerde iltihap var dendi ve bir sürü ilaç-iğne verildi. İyi de geldi ama benim aklım ciğerlerdeki iltihabın kalıcı hasar bırakması ihtimalinde kaldı. Sağ ciğeri komple iltihaptı. Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Merhaba,
Maalesef biz bu tür sorulara maalesef cecap veremiyoruz. Sadece danışmanlık verebiliyoruz. Tanı, tedavi vs hastanın doktouna aittir.
İyi günler

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.