/ / / beyaz kaka

beyaz kaka

21.05.2013 |

Selam doktor hanım, kızımın alerjik bronşiti var, bu yüzden ilaç kullanıyoruz. Deloday birıkanyl bir toz kullanıyorum. Tıkanıklığımız ve balgam vardı ,atıldı ilaçlarla, ama sonra kızım sürekli karnım ağrıyor demeye başladı, ben tuvalet eğitimindendir diye düşündüm.Doktora gittiğimizde oda aynı şeyi söyledi. Karın ağrısı var dedim, tuvalet eğitimindendir dedi, ama 2 gündür kakası beyaz. İnternette baktım, karaciğer rahatsızlığı veya safradan kaynaklı yazıyor.Acaba neden öyle oldu, endişelenmelimiyim? Lütfen cevap verin. Doktora gitsem mi? Hemen alerjiden dolayı bağırsak intahaplanmasıda oldu, kaka tahlili yakın zamanda yaptrmıştım, bir sorun olsaydı çıkarmıydı? İlaçları kessem mi? Teşekkürler, biraz karışık ama lütfen yardımcı olun, 4 tane dr gittim ,hepsi farklı şeyler söylüyor.

DrSinemKaracaAtakan

Bu durum önemli olabilir, ilaçlara direk bağlantılı olduğunu düşünmüyorum. En kısa zamanda bir uzmana muayene ettirmelisiniz.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.