Bir göğüs pompasının kullanımı

Anne sütünü sağmanın en çabuk ve en kolay yolu bir elektronik veya manuel göğüs pompası kullanmaktır.

Hangi göğüs pompasının sizin için en iyisi olduğuna ilişkin vereceğiniz karar, genellikle ne kadar sıklıkta sağacağınıza ve buna ne kadar zaman verebileceğinize bağlıdır.

Manuel pompalarla sağma işlemi, kişinin süt akışı oranına bağlı olarak, memeden yeterince süt pompalamak için yaklaşık olarak 15 – 45 dakika arasında bir zaman alır.Philips AVENT Göğüs Pompalarıyla İlgili Kılavuz

Anne Sütü Kaplarına Sahip Manuel Göğüs Pompası

  • Sütü doğrudan doğruya kabın içine sağar.
  • Bebeğinizi doğrudan doğruya anne sütü kabından besleyecek şekilde uyarlanabilir.

Tekli Elektronik Göğüs Pompası

  • Bebeğin emme hareketini doğal olarak taklit eden patentli masaj yastığına sahip bir portatif, elde tutulur elektronik göğüs pompası.
  • Anne sütünü sağmak, saklamak ve bebeğinize vermek için gereken her şeyle komple halde verilir.

İkili Elektronik Göğüs Pompası

  • Aynı anda iki memenizden birden süt sağmanıza olanak veren ikili pompa daha kısa sürede daha fazla süt sağmanızı imkan verir.

 

Lütfen verilen bilgilerin sadece genel tavsiye niteliğinde olduğunu ve hiçbir şekilde profesyonel doktor tavsiyesinin yerine geçemeyeceğini unutmayınız. Eğer sizde veya ailenizde veya çocuğunuzda ciddi veya inatçı veya özel doktor tavsiyesi gerektiren belirtiler veya durumlar söz konusuysa, lütfen bir doktora görünün. Philips AVENT ve anneysen.com verilen bilgilerden yararlanmanın yaratabileceği herhangi bir zarardan dolayı sorumlu tutulamaz.