rüyalarınız çıkar mı? sık rüya görür müsünüz?

ayca77 - 03/06/2011 22:39

dün sabaha karşı bir rüya gördüm ama iyiye mi, kötüye mi yorayım bilemedim. internetten rüya tabirlerine baktım ama çok karışık sonuçlar çıkıyor. rüyamda karga gördüm fakat korku filmi gibiydi. doğum yaptığımdan beri yani yaklaşık 4 aydır pek rüya görmüyordum, şaşırdım.
hamileyken oğlumla ilgili rüyalar görürdüm. doğduğunda, rüyamda gördüğüm bebekler ona hiç benzemiyordu. rüya işi biraz karmaşık iş... :)

Şikayet Et

Bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için
Bu sorunun 11 cevabı var
tubabilici - 03/06/2011 23:20

benim rüyalarım hep çıkar..hemde tersine çıkmaz:) çok sık rüya görürüm..özelliklede eger uzun süredir görmeğim birini gördüysem,ertesi gün kesin ya o kişiyi gerçekten görürüm ya da onla ilgli br haber alırım..birde ben rüya tabirleri kitaplarına ve internetteki rüya tabirlerine asla inanmam..hep olumsuz şeyler yazıyorlar,moral bozmak için...bende kendi rüyamı kendm yorumluyorum:) ama eğer çok kötü bir rüya gördüysem,hemen sabah kalkınca sadaka veririm,asla da anlatmam rüyamı...size br tavsiye:))

Beğen
1
anne beğendi
Şikayet Et
ozlemozbek - 04/06/2011 02:39

Merhaba çok nadir rüya görürüm tabirlere falan hiç inanmam aslında hayırlısı der geçerim .Az ama öz rüya gördüğüm için çok etkilendiysem eşime anlatırım.

Beğen
1
anne beğendi
Şikayet Et
tubaapaydn - 04/06/2011 10:24

Aslında rüyalar neye yorumlanırsa ona çıkar o yüzden herkese anlatmayın denir. Kimi rüya gerçekten bir işaret taşırken kimide gündelik yaşamın izlerini rüyada devam ettirir yani bi anlam taşımaz.
Ben ilk hamileliğimde çok rüya görürdüm. Rüyamda doğum yapmış kızımı kucağıma almıştım ve yürürken bebeğin kafasını kapı pervazına çarpmıştım. Kızım doğduğunda doğum kanalında sıkışmaktan kafası şiş su toplamış şekilde doğdu hemde rüyamda vurduğum taraf şişti. Yine kızıma hamileliğimde doğum yapmıştım ama oğlum olmuştu boncuk gözlü çok tatlı bir erkek bebekti. Kızımdan 20 ay sonra oğlumu doğurdum ve rüyamdakinden pek farkı yok maviş yakışıklı bir oğlum var.
Birde unutamayacağım bir olay daha var. Rüyamda köpekler havlayarak bana saldırdı, bekardım ve sözlenme aşamasındaydım çok garip bir iftiraya uğradım ve sözüm bozuldu, unutamam.....

Beğen
Şikayet Et
tubabilici - 04/06/2011 11:34

evet neye yorarsan o çıkar sözüne bende katılıyorum..

Beğen
Şikayet Et
meyraaa - 04/06/2011 15:05

merhaba ben bu siteyi yeni keşfettim.ilk kez de buraya yazıyorum.benim rüyalarım da çıkar.hemde çok çok yakın olarak.ama çıkmadan önce pek yorumlayamam.çıktıktan sonra aaa demek bundan dolayı görmüşüm bu rüyayı derim hep.mesela bu gece de bir rüya gördüm ama yorumlayamıyorum.aranızda hayırlı bir şekilde yorumlayabilen olursa sevinirim. Rüyamda babaannemin evinin avlusundayız.ben hamileymişim ama yeni.ceviz yemişim az önce evde kuru ceviz, ama sonra avluya inince evden yan komşunun ceviz ağacının dalları bize sarkmış ordan taze ceviz topluyorum,büyük büyük 3-4 tane.(bu arada dün o komşunun ölüm haberini almıştım babamın teyzesi oluyor kendisi,yaşlıydıda)ruhuna varsın yaşıyor olsaydı yememizi isterdi diyorum.derken uyandım.

Beğen
Şikayet Et
tesol81 - 04/06/2011 21:44

defalarca test ettim ve sonuç hiç şaşmadı: ne zaman rüyamda ayakkabı giysem bi sıkıntılı durum ortaya çıktı ya eşimle ya da bir arkadaşımla kavga ettim.

bi gece rüyamda anneannemlerin terasından aşağı baktım kapının önü acayip kalabalıktı. yanımda da bir bebek deli gibi ağlıyor susturamadım. sabahına uyandıktan üç saat sonra dedemin cenaze haberi geldi.

şimdi gel de inanma...

Beğen
Şikayet Et
duhus - 04/06/2011 22:15

Ruya işi sakaya gelmez.Eger ıslam ınancına sahıpsenız ruyaların Allah katında ınsanların hayatta gıdısının nasıl oldugu yada basına gelecek kotu veya ıyı seylerın bırer ısaretıdır.bır nevı kaderle baglantı yolumuzdur.Bu sebeptendır kı gordugumuz her ruyayı bır baskasına ozellıkle karamsar ınsanlara acmak dogru degıldır.Zıra gorulen ruya anlatılan kısının elektrıgıne gore yon degıstırılebılır.yanı Bıze karanlık gıbı gorunen hayırlı bır ruyamız karsımızdakı yorum yapan yuzunden tersıne donebılır.bununla ılgılı ıslamı kıtapların cogunda cesıtlı menkıbeler mevcuttur.ruyanız eger sızı korkuttuysa dırket musluk suyunu acıp akan suya anlatın ve kımseyle paylasmayın...

Beğen
Şikayet Et
anne2 - 04/06/2011 23:35

rüyalar insanlara gerçek hayatla ilgili mesjlar verir ve bende kesinlikle inanırım.doğru yorumlanırsa çıktığı da görülmüştür.ihya.org sitesinde genellikle rüyalarımın yorumlarına bakarım.kendimi ne zaman hamile,ayakkabı giymiş görsem mutlaka o gün sıkıntılı bir olay olur...

Beğen
Şikayet Et
minepoyraz - 05/06/2011 09:31

Evet sık sıkkk Alakasız rüyalar görüyorum şu sıralar.. Hatta okadar saçma sapan oluyorkki kalktığımdaa anımsayamıyorum.. Oğlum O kadar Hareketli kii gün içindeee sürekliii bir aksiyon.. Hele şuan ailemin yanındayımmm şunu şöyle yap aman şunları yedir bunu yedirme.. Uyut.. Bu saatte uyutma.. çorap giydir öğlen tepede güneş.. Sandelet giydirmee ayakkabısını giysin.. Altına bakıtınmı ıslatmış mııı offffffffffffff anammm offfffffffff... annem babamm Erkek kardeşime kadar... Herbişeye karışıyorlar.. Bidee yeter ben 1,5 yaşına geldii benbaktım yeterrr dedikçe.. Bıdıbıdıııı tartışmaa.. Neymiş efendim herşeyi ben bilirmişim kafamın dikine gidermişim.. Reiste farkındaaa tadına varıyor.. Gece deee aynennn
Reisimden önceee bendee işaretli rüya görürdüm..Hatta görümcemin hamile olduğunu kızının olacağını rüyamda gördüm.. Aradım biz düşünmüyoruz dedi :))) 1hafta geçmeden gebe olduğunu öğrendi 7 ay boyunca Erkek dediler.. Ben küpesiniii almıştım :))) Evet cimcimesiii var şimdi :))))

Beğen
Şikayet Et
Zeyah - 05/06/2011 13:20

çok sık rüya görürüm hatta rüyalarıma ait yaşadığım yerlerin evlerin özel şekilleri vardır hep öle görürüm dünyanın heryerini gezdim rüya sayesinde :) ama etkiilendim belli başlı bikaç rüya oldu hiç unutamıyorum bazen eşimle tekrar tekrar oturup konuşuruz. kötü rüyalar bi yanada doktora gidipte sorunumuz olmadığı halde çocuğunuz olmayabilir denildikten sonra 15 gün içinde 1 oğlan birde kız bebek dünyaya getirdiğimi rüyamda görüpte ağladığım günleri hatırlıyorum çok vakit geçmeden onlara kavuştum bi bunu unutmam bilirim en güzeli bu :)

Beğen
Şikayet Et
Önceki 1 2 Sonraki

www.anneysen.com'da onbinlerce anne ve anne adayı hep beraber paylaşıyor, araştırıyor, öğreniyoruz. Her annenin görüş, düşünce ve deneyimlerinin, ayrıca çocuklarının durum ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu göz önüne alarak, paylaşımların birebir çözüm ve tedavi özelliği taşımadığını paylaşmak isteriz. Annelerin görüşleri sadece tavsiye niteliğindedir. Bire bir çözüm gerektiren konularda mutlaka hekiminize, avukatınıza, psikologunuza, diyetisyeninize ve diğer uzmanlara başvurmanızı öneriyoruz. anneysen.com'daki (özel yazışmalar dışındaki) tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Mahremiyetinizi ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.