rüyalarınız çıkar mı? sık rüya görür müsünüz?

ayca77 - 03/06/2011 22:39

dün sabaha karşı bir rüya gördüm ama iyiye mi, kötüye mi yorayım bilemedim. internetten rüya tabirlerine baktım ama çok karışık sonuçlar çıkıyor. rüyamda karga gördüm fakat korku filmi gibiydi. doğum yaptığımdan beri yani yaklaşık 4 aydır pek rüya görmüyordum, şaşırdım.
hamileyken oğlumla ilgili rüyalar görürdüm. doğduğunda, rüyamda gördüğüm bebekler ona hiç benzemiyordu. rüya işi biraz karmaşık iş... :)

Şikayet Et

Bilgi ve tecrübelerini paylaşmak için
Bu sorunun 11 cevabı var
tubabilici - 03/06/2011 23:20

benim rüyalarım hep çıkar..hemde tersine çıkmaz:) çok sık rüya görürüm..özelliklede eger uzun süredir görmeğim birini gördüysem,ertesi gün kesin ya o kişiyi gerçekten görürüm ya da onla ilgli br haber alırım..birde ben rüya tabirleri kitaplarına ve internetteki rüya tabirlerine asla inanmam..hep olumsuz şeyler yazıyorlar,moral bozmak için...bende kendi rüyamı kendm yorumluyorum:) ama eğer çok kötü bir rüya gördüysem,hemen sabah kalkınca sadaka veririm,asla da anlatmam rüyamı...size br tavsiye:))

Beğen
1
anne beğendi
Şikayet Et
ozlemozbek - 04/06/2011 02:39

Merhaba çok nadir rüya görürüm tabirlere falan hiç inanmam aslında hayırlısı der geçerim .Az ama öz rüya gördüğüm için çok etkilendiysem eşime anlatırım.

Beğen
1
anne beğendi
Şikayet Et
tubaapaydn - 04/06/2011 10:24

Aslında rüyalar neye yorumlanırsa ona çıkar o yüzden herkese anlatmayın denir. Kimi rüya gerçekten bir işaret taşırken kimide gündelik yaşamın izlerini rüyada devam ettirir yani bi anlam taşımaz.
Ben ilk hamileliğimde çok rüya görürdüm. Rüyamda doğum yapmış kızımı kucağıma almıştım ve yürürken bebeğin kafasını kapı pervazına çarpmıştım. Kızım doğduğunda doğum kanalında sıkışmaktan kafası şiş su toplamış şekilde doğdu hemde rüyamda vurduğum taraf şişti. Yine kızıma hamileliğimde doğum yapmıştım ama oğlum olmuştu boncuk gözlü çok tatlı bir erkek bebekti. Kızımdan 20 ay sonra oğlumu doğurdum ve rüyamdakinden pek farkı yok maviş yakışıklı bir oğlum var.
Birde unutamayacağım bir olay daha var. Rüyamda köpekler havlayarak bana saldırdı, bekardım ve sözlenme aşamasındaydım çok garip bir iftiraya uğradım ve sözüm bozuldu, unutamam.....

Beğen
Şikayet Et
tubabilici - 04/06/2011 11:34

evet neye yorarsan o çıkar sözüne bende katılıyorum..

Beğen
Şikayet Et
meyraaa - 04/06/2011 15:05

merhaba ben bu siteyi yeni keşfettim.ilk kez de buraya yazıyorum.benim rüyalarım da çıkar.hemde çok çok yakın olarak.ama çıkmadan önce pek yorumlayamam.çıktıktan sonra aaa demek bundan dolayı görmüşüm bu rüyayı derim hep.mesela bu gece de bir rüya gördüm ama yorumlayamıyorum.aranızda hayırlı bir şekilde yorumlayabilen olursa sevinirim. Rüyamda babaannemin evinin avlusundayız.ben hamileymişim ama yeni.ceviz yemişim az önce evde kuru ceviz, ama sonra avluya inince evden yan komşunun ceviz ağacının dalları bize sarkmış ordan taze ceviz topluyorum,büyük büyük 3-4 tane.(bu arada dün o komşunun ölüm haberini almıştım babamın teyzesi oluyor kendisi,yaşlıydıda)ruhuna varsın yaşıyor olsaydı yememizi isterdi diyorum.derken uyandım.

Beğen
Şikayet Et
tesol81 - 04/06/2011 21:44

defalarca test ettim ve sonuç hiç şaşmadı: ne zaman rüyamda ayakkabı giysem bi sıkıntılı durum ortaya çıktı ya eşimle ya da bir arkadaşımla kavga ettim.

bi gece rüyamda anneannemlerin terasından aşağı baktım kapının önü acayip kalabalıktı. yanımda da bir bebek deli gibi ağlıyor susturamadım. sabahına uyandıktan üç saat sonra dedemin cenaze haberi geldi.

şimdi gel de inanma...

Beğen
Şikayet Et
duhus - 04/06/2011 22:15

Ruya işi sakaya gelmez.Eger ıslam ınancına sahıpsenız ruyaların Allah katında ınsanların hayatta gıdısının nasıl oldugu yada basına gelecek kotu veya ıyı seylerın bırer ısaretıdır.bır nevı kaderle baglantı yolumuzdur.Bu sebeptendır kı gordugumuz her ruyayı bır baskasına ozellıkle karamsar ınsanlara acmak dogru degıldır.Zıra gorulen ruya anlatılan kısının elektrıgıne gore yon degıstırılebılır.yanı Bıze karanlık gıbı gorunen hayırlı bır ruyamız karsımızdakı yorum yapan yuzunden tersıne donebılır.bununla ılgılı ıslamı kıtapların cogunda cesıtlı menkıbeler mevcuttur.ruyanız eger sızı korkuttuysa dırket musluk suyunu acıp akan suya anlatın ve kımseyle paylasmayın...

Beğen
Şikayet Et
anne2 - 04/06/2011 23:35

rüyalar insanlara gerçek hayatla ilgili mesjlar verir ve bende kesinlikle inanırım.doğru yorumlanırsa çıktığı da görülmüştür.ihya.org sitesinde genellikle rüyalarımın yorumlarına bakarım.kendimi ne zaman hamile,ayakkabı giymiş görsem mutlaka o gün sıkıntılı bir olay olur...

Beğen
Şikayet Et
minepoyraz - 05/06/2011 09:31

Evet sık sıkkk Alakasız rüyalar görüyorum şu sıralar.. Hatta okadar saçma sapan oluyorkki kalktığımdaa anımsayamıyorum.. Oğlum O kadar Hareketli kii gün içindeee sürekliii bir aksiyon.. Hele şuan ailemin yanındayımmm şunu şöyle yap aman şunları yedir bunu yedirme.. Uyut.. Bu saatte uyutma.. çorap giydir öğlen tepede güneş.. Sandelet giydirmee ayakkabısını giysin.. Altına bakıtınmı ıslatmış mııı offffffffffffff anammm offfffffffff... annem babamm Erkek kardeşime kadar... Herbişeye karışıyorlar.. Bidee yeter ben 1,5 yaşına geldii benbaktım yeterrr dedikçe.. Bıdıbıdıııı tartışmaa.. Neymiş efendim herşeyi ben bilirmişim kafamın dikine gidermişim.. Reiste farkındaaa tadına varıyor.. Gece deee aynennn
Reisimden önceee bendee işaretli rüya görürdüm..Hatta görümcemin hamile olduğunu kızının olacağını rüyamda gördüm.. Aradım biz düşünmüyoruz dedi :))) 1hafta geçmeden gebe olduğunu öğrendi 7 ay boyunca Erkek dediler.. Ben küpesiniii almıştım :))) Evet cimcimesiii var şimdi :))))

Beğen
Şikayet Et
Zeyah - 05/06/2011 13:20

çok sık rüya görürüm hatta rüyalarıma ait yaşadığım yerlerin evlerin özel şekilleri vardır hep öle görürüm dünyanın heryerini gezdim rüya sayesinde :) ama etkiilendim belli başlı bikaç rüya oldu hiç unutamıyorum bazen eşimle tekrar tekrar oturup konuşuruz. kötü rüyalar bi yanada doktora gidipte sorunumuz olmadığı halde çocuğunuz olmayabilir denildikten sonra 15 gün içinde 1 oğlan birde kız bebek dünyaya getirdiğimi rüyamda görüpte ağladığım günleri hatırlıyorum çok vakit geçmeden onlara kavuştum bi bunu unutmam bilirim en güzeli bu :)

Beğen
Şikayet Et
Önceki 1 2 Sonraki

HUGGİES

Huggies Little Swimmers

19,89 TL 13,99 TL

%30 İndirim

www.anneysen.com'da onbinlerce anne ve anne adayı hep beraber paylaşıyor, araştırıyor, öğreniyoruz. Her annenin görüş, düşünce ve deneyimlerinin, ayrıca çocuklarının durum ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu göz önüne alarak, paylaşımların birebir çözüm ve tedavi özelliği taşımadığını paylaşmak isteriz. Annelerin görüşleri sadece tavsiye niteliğindedir. Bire bir çözüm gerektiren konularda mutlaka hekiminize, avukatınıza, psikologunuza, diyetisyeninize ve diğer uzmanlara başvurmanızı öneriyoruz. anneysen.com'daki (özel yazışmalar dışındaki) tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Mahremiyetinizi ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.
 
elifsudemm uzman sorusu cevaplandı: "tuvaleteğitimindegeriyedönüş"
Hopecum anne sorusu cevapladı: "YNT:7 aylık cok hareketli oğlum "
bikom anne sorusu cevapladı: "YNT:Tatil"
bikom anne sorusu cevapladı: "YNT:Tatil"
bottesini anne sorusu cevapladı: "YNT:gebelikte mide yanması "
Sam81 anne sorusu cevapladı: "YNT:7 aylık cok hareketli oğlum "
bottesini anne sorusu cevapladı: "YNT:Tatil"
Hopecum anne sorusu sordu: "kilo"
Hopecum anne sorusu cevapladı: "YNT:7 aylık cok hareketli oğlum "
elifatihm anne sorusu cevapladı: "YNT:7 aylık cok hareketli oğlum "
Hopecum uzman makalesi beğendi: "Çocuk ve spor"
Hopecum uzman makalesi beğendi: "Halluks Valgus hastalığı"
Hopecum uzman makalesi beğendi: "Doğuştan çarpık ayak nasıl tedavi edilir? "
Hopecum uzman makalesi beğendi: "Kış aylarında ayak bakımı"
Hopecum uzman makalesi beğendi: "Ayak kokusu kansere davetiye çıkarıyor"
Hopecum uzman makalesi beğendi: "Kış aylarında ayak mantarına dikkat! "
Hopecum uzman makalesi beğendi: "Havuz kazalarında “diş ilk yardımına” dikkat!"
Hopecum anne sorusu cevapladı: "YNT:olum hasta"
melssenol anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
Kovski anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
elifmavis uzman sorusu cevaplandı: "Regl geciktirici haplar "
yelizerhan anne sorusu cevapladı: "YNT:bebeğimin diş çıkardığını nasil anlayabilirim"
yelizerhan anne sorusu cevapladı: "YNT:down sendromu testi"
yelizerhan anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
AYKIZ_TC uzman sorusu cevaplandı: "ÇOK ACİL!!!"
Akabir uzman sorusu cevaplandı: "antibiyotik kullanımı"
ervautku uzman sorusu cevaplandı: "ikizlerim çok zayif"
azrarana uzman sorusu cevaplandı: "anemi"
ela-59 anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
elifatihm uzman sorusu cevaplandı: "oqlumn ısım analızı"
ozenerva uzman sorusu cevaplandı: "kizimda kaka sorunu"
elifsudemm uzman sorusu cevaplandı: "tuvalet eğitiminde geriye dönüş"
huraman uzman sorusu cevaplandı: "beslenme"
ecebegum uzman sorusu cevaplandı: "idrar"
fiiliz uzman sorusu cevaplandı: "kızımın sesi kısık ve düzelmiyor neden"
ruken21 uzman sorusu cevaplandı: "selamün aleyküm hocam"
ozlmarm uzman sorusu cevaplandı: "İlk adım Ayakkabısı"
bestedefne uzman sorusu cevaplandı: "pfapa sendromu"
Sevdef uzman sorusu cevaplandı: "Gelişimde gerileme"
medine89 anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
medine89 anne sorusu cevapladı: "YNT:down sendromu testi"
maked Yeni uzman makalesi eklendi: "Yaz tatilinde kadınların korkulu rüyası: Sistit "
tekdogrum anne sorusu cevapladı: "YNT:bebegimi kaybedebilirim:,("
tekdogrum anne sorusu cevapladı: "YNT:bebegimi kaybedebilirim:,("
maked Yeni uzman makalesi eklendi: "Oruç sonrası bayrama yumuşak geçiş için 11 tavsiye "
laleymn anne sorusu sordu: "dogum izni icin vizite"
bikom anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
melssenol anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
Sam81 anne sorusu cevapladı: "YNT:7 aylık cok hareketli oğlum "
bikom anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
bikom anne sorusu cevapladı: "YNT:7 aylık cok hareketli oğlum "
handetasci anne sorusu cevapladı: "YNT:7 aylık cok hareketli oğlum "
Sam81 anne sorusu sordu: "7 aylık cok hareketli oğlum "
melssenol anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
esraik anne sorusu cevapladı: "YNT:Kizima isim ?"
bikom anne sorusu cevapladı: "YNT:gebelikte mide yanması "
melssenol anne sorusu cevapladı: "YNT:gebelikte mide yanması "
melssenol anne sorusu sordu: "Kizima isim ?"
AnnelikGuzel anne sorusu cevapladı: "YNT:bebegimi kaybedebilirim:,("
laleymn anne sorusu cevapladı: "YNT:bebegimi kaybedebilirim:,("
esraik anne sorusu cevapladı: "YNT:down sendromu testi"
tekdogrum anne sorusu cevapladı: "YNT:bebegimi kaybedebilirim:,("
bikom anne sorusu cevapladı: "YNT:eski anneysen sohbetlerini ozleyenler"
k.eren anne sorusu cevapladı: "YNT:eski anneysen sohbetlerini ozleyenler"
Hopecum anne sorusu cevapladı: "YNT:Kıx bebek nasıl yıkanır ?"
Kovski anne sorusu cevapladı: "YNT:Kıx bebek nasıl yıkanır ?"
simay000 anne sorusu cevapladı: "YNT:simir testi"
simay000 anne sorusu cevapladı: "YNT:Bayram için tatlı tarifleriniz neler? "
Hopecum anne sorusu cevapladı: "YNT:Kıx bebek nasıl yıkanır ?"
ismican anne sorusu cevapladı: "YNT:Kıx bebek nasıl yıkanır ?"
medine89 anne sorusu cevapladı: "YNT:down sendromu testi"
karakoyun anne sorusu sordu: "down sendromu testi"
baharkls87 anne sorusu cevapladı: "YNT:bebeğimin diş çıkardığını nasil anlayabilirim"
Hopecum anne sorusu cevapladı: "YNT:olum hasta"
nohutcan anne sorusu sordu: "bakıcı arıyorum"
baharkls87 anne sorusu cevapladı: "YNT:olum hasta"
elifatihm anne sorusu cevapladı: "YNT:olum hasta"
shekers anne sorusu sordu: "aşılama yaptıran ve tutan varmı aranızda"
Kovski anne sorusu cevapladı: "YNT:Hamilelikte kalça ağrısı "
dilek18 anne sorusu cevapladı: "YNT:olum hasta"
dilek18 anne sorusu cevapladı: "YNT:emeklemek"
canan06 uzman sorusu cevaplandı: "tuvalet eğitimi"
Tughauran uzman sorusu cevaplandı: "tuvalet eğitimi ve emzik sorunu"
canan06 uzman sorusu cevaplandı: "tuvalet eğitimi"
anneeee uzman sorusu cevaplandı: "soru"
tubadamla uzman sorusu cevaplandı: "iye"
nurahsen uzman sorusu cevaplandı: "süt"
prenses58 uzman sorusu cevaplandı: "kızımın adı"
Gokseny anne sorusu cevapladı: "YNT:Hamilelikte kalça ağrısı "
prenses58 uzman sorusu cevaplandı: "soruma ek"