/ / / / Güzellik için pişik kremi
demet-che

Güzellik için pişik kremi

09.03.2012 |

Merhabalar, geçen haberlerde izledim. Pişik kremini yüzümüze sürdüğümüzde ciltteki tahriş ve lekelerde gözle görülür onarım sağlıyormuş. Bebeklerde kullanıldığında hiçbir şekilde yan etkisi yokmuş. Aranızda kullanan var mı? 2 gündür kullanmaya başladım acayip nem sağlıor. Jojoba yağı ve gül yağıyla karıştırdım, güneş lekelerim ve yüz rengimde açılma var.

pinarsu hiç duymamıştım. gelecek cevapları bende merakla bekliyorum:) Beğen Şikayet Et

canne Olabilir bence dönem dönem benimde bepanten kullandığım oldu. Beğen Şikayet Et

hale_gul bende kayınvalidemden duydum 10-15 gün kullanmıştım. işe yaradı herkes fark etti cildimin ışıldadığını. Beğen Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.