/ / / Çiçek böceklenmesi
meri-ha

Çiçek böceklenmesi

27.02.2012 |

Herkese merhaba,çiçeklerime bugün su dökerken, topraktan birşeylerin çıktığını gördüm ve bir de dikkatli bakarım ki, küçük küçük kırkayaklar, içinden dışarı çıkıyor ve tekrar toprağa giriyorlar. Bunlar yavru ve belli ki annesi de var. Evde beslediğim için büyüyüp saksıdan çıkacaklar korkusu ile hemen dışarı çıktım ve ilac aldım,ama güvenip kullanamadım. Hamile olduğum için kokusundan zehirlenirim diye korkuyorum. Siz neler yapıyorsunuz, çiçek böceklenmesinde?

demet-che derhal toprağını değiştir çiçeklerin ve besili toprak al.ve böceksavar gübrelerden kullan.eğer hamileysen eşine yaptırabilirsin. Beğen Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.